Červen 2017

#KCAMEXICO2017 - NOMINACE A HLASOVÁNÍ

25. června 2017 v 18:35
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky :D :)
Vím, že teď delší dobu nevyšel žádný článek. Měla jsem takové nějaké špatné období, kdy jsem vůbec nevěděla o čem mám na blogu psát a novinek taky moc nebylo a nechtěla jsem zase vydat zajímavosti, které byli naposledy. SoyLuňáci a SoyLuňačky absolutě nevím, jak mě to napadlo :D Chci mít tady na blogu nějaké speciální pojmenování pro vás fanoušky, takže kdyby vás něco originálního napadlo určitě mi dejte vědět do komentářů budu moc ráda. A teď už ke kratšímu članku!

Jako každý rok se bude zase konat udílení cen Kids Choice Awards Mexico 2017 a letos opět Soy Luna nepřišla o nominaci! Určitě víte, že minulý rok byl nominován Michael Ronda nebo Karol Sevilla. Bohužel ani jednomu to minulý rok nevyšlo a ani Michael ani Karol nezískali cenu. Letos to ovšem můžeme napravit!

V kategorii Actor Favorito je nominovám Michael Ronda. V kategorii Actriz favorita Karol Sevilla. Seriál Soy Luna je nominován v kategorii Programa Favorito. Můžete také podpořit Sebu Villalobose a to hned ve dvou kategoriích - Youtuber Favorito a Mejor Fandom!

A jak můžeš hlasovat? Stačí když klikneš ZDE a zvolíš svého favorita. Samozřejmě bude super, když vás bude co nejvíc hlasovat ať ukážeme jakou podporu v nás Soy Luna má. Můžete hlasovat i vícekrát. Pokud máte Twitter můžete tweetovat s hashtagy např. #KCAMEXICO #SOY LUNA. Nezapomeňte, že každý váš hlas se počítá!

To by bylo všechno. Doufám, že každý z vás dá aspoň jeden hlas Soy Luně. Už nás čeká jen poslední týden a potom už KONEČNĚ prázdniny! Mějte se krásně. Mám vás ráda.


LIONEL FERRO - ZAJÍMAVOSTI #6

13. června 2017 v 19:01 ZAJÍMAVOSTI O HERCÍCH

Ahoj všichni! Jsem tady s novým článkem a dnes to budou zajímavosti. Jak jsem minule psala bude to kluk, a protože minule byla Ana Jara Martinez, tak dnes to nebude nikdo jiný než Lionel Ferro. Doufám, že všichni zvládáte školu, tedy uzavírání známek atd. Kvůli tomu teď bohužel nemám moc času na blog. Brzy vám to snad vynahradím! :)

- Narodil se 26. dubna 1995 v Córdobě v Argentině.
- Má bratra jménem Franco.
- Má taky sestru a ta se jmenuje Sasha.
- Na krku má vytetovanou hvězdu.
- V Soy Luně mu musí jeho tetování zakrývat makeupem.
- Jeho oblíbená barva je modrá.
- Rád poslouchá Justina Biebera.
- Umí portugalsky.
- Má Youtube kanál.
- Svoji kariéru na Youtube začal před 2 roky, kdy začal natáčet videa na téma Twilight.


- Na Youtube má cover s Cande Molfese nebo se Samuelem Nascimento.
- Jeho fanoušci si říkají Ferristas.
- V Dubnu 2015 šel na Violetta Live koncert v Buenos Aires.
- V Kids Choice Awards 2016 byl nominován v kategorii Chico Trendy, kterou nakonec vyhrál Agustín.
- Karol Sevilla je jeho dobrá kamarádka.
- Nezúčastnil se Latinskoamerického turné Soy Luna En Concierto.

Můj názor - Lionela mám ráda. Jeho bratr je vážně roztomilý a jde vidět, že ho má Lionel velmi rád. Je super, že se věnuje herectví i hudbě. Nejvíc se mi líbí jeho cover na píseň Despacito.

Doufám, že jste se o Lionelovi dozvěděli něco nového. Do komentářů mi určitě napiště jestli ho máte rádi nebo nemáte, a proč. Brzy snad vyde další článek. Určitě v tak krásném počasí neseďte doma a běžte někam do přírody. Nakonec vám chci poděkovat za 30000 návštěv je to vážně neskutečné a moc si toho vážím.

Zatím se mějte krásně. Mám vás ráda❤❤KAROL SE NEBAVÍ SE SVÝMI KOLEGY NEBO ONI SE NEBAVÍ S NÍ???

5. června 2017 v 20:22
Ahoj všichni!
Omlouvám se, že je článek až po týdnu, ale znáte to uzavírání známek atd.... Dneska jsem si pro vás připravila článek, který jste si velmi přáli. Neustále máte na mě otázky tipu: Proč Karol není na společných fotkách? Proč se Karol ani na záběrech ze Soy Luna Concierto neobjevuje v blízkosti svých kolegů?? Nedávno jsem na Youtube narazila na pár videí, které dokazují, jak to vlastně je. Určitě si každý z vás udělá rozdílný názor a já ho nikomu vyvracet nebudu.. Do komentářů mi klidně váš názor můžete napsat :)

Tak jo.. Dnes jsem se rozhodla trochu rozebrat toto téma, protože mě velmi znepokojovala skutečnost, že se začíná natáčet Soy Luna 3 a vztahy mezi herci asi nejsou úplně nějlepší. Já osobně neříkám, aby se spolu všichni bavili a hráli si na něco, co nejsou to vážně ne...

Překvapilo mě, když Karol v jednom rozhovoru řekla: Nepřišla jsem se sem spřátelit, ale přišla jsem sem pracovat. Měla jsem za to, že Karol je velmi přátelská a právě se bude chtít přátelit. Karol v mnoha rozhovorech odpovídala, že nejvíc si rozumí s Lionelem a Ruggerem, ale bohužel se stalo nějaké nedorozumění mezi Ruggerem a Karol. V show Fans En Vivo se Rugge otázkám ohledně tohoto tématu vyhýbal nakonec jen řekl, že mezi nimi žádný spor není.. Možná jste si všimli záběrů z Ecuadoru, kde Karol ani nějak nepozdravila své kolegy a ani se na ně neusmála. Z části tedy všichni trvají na tom, že Karol se změnila a že ji sláva stoupla do hlavy a proto se nebaví se svými kolegy....

Další fakt je i ten, že z hereček ji sleduje na Instagramu jenom Katja a ostatní herečky ne... Ovšem ona je taky nesleduje... Kluci ji sledují asi všichni.

Osobně si myslím, že hlavním problémem není úplně Karol... Nevím jestli jste viděli video z Ecuadoru, které natočil nějaký fanoušek. Na konci show se začali všichni objímat a radovat se. Karol asi něco trochu rozhodilo a jediná Katja ihned vyrazila za Karol zjistit, co se jí stalo a nejspíš ji uklidnit ostatní bohužel nešli.. Další celkem trapná chvilka byla ta, když byl s herci dělán rozhovor a moderátor se zeptal Maleny jestli mají skupinu na WhatsAppu a ona řekla, že ano. Následně byla reakce Karol velmi zajímavá, protože se začala velmi nahlas smát a pokud jsem to správně pochopila, tak ona jako jediná v té skupině nebyla..

Někde jsem četla nebo slyšela, že Karol si dokonce nerozumí ani s Carolinou Kopelioff přitom v seriálu jsou nejlepší kamarádky.

To by bylo asi všechno.. Nevím co víc bych vám k tomu řekla. Celkem mě to mrzí, protože například u Violetty si všichni rozuměli skvěle! Opavdu nevím, jestli je to věkem a nebo jsou to pouze osobní nesympatie. Možná byl tento článek trochu oničem, ale chtěla jsem tento článek vydat. Všechny informace mám z internetu, takže nejsou z oficiálních zdrojů.

Mimochodem tento týden by měla v Argentině končit první polovina Soy Luny 2!
Mějte se krásně! Mám vás strašně moc ráda!❤❤