Červenec 2017

#KCACOLOMBIA2017 - NOMINACE A HLASOVÁNÍ

30. července 2017 v 12:06
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Hodně jste mi pod článek ke KCA Mexico psali, že je škoda že není nominovaný Ruggero Pasquarelli.. Teď jsme se konečně dočkali, protože v Colombii získal nominaci a ne jenom on! Je to skvělá zpráva a my fanoušci zase můžeme naplno hlasovat, aby naši oblíbenci vyhráli.

Pokud jste ještě nehlasovali v rámci KCA Mexico stále máte možnost! Už se zmenšil počet nominovaných, takže hlasujte protože třeba Michael Ronda si to moc zaslouží.

A teď už ke zmíněným nominacím. V kategorii Actor favorito je nominován Ruggero Pasquarelli. V kategorii Actriz favorita Karol Sevilla. Seriál Soy Luna je nominován v kategorii Programa o serie favorita. Valentina Zenere bohužel nebyla nominována v kategorii Villano favorito, ale zato byla nominována v kategorii Chica trendy! Sebastián Villalobos je v letošních KCA velmi úspěšný a v Colombii získal hned tři nominace, a to v kategorii Youtuber favorito, Musically favorito a nakonec Mejor fandom.

Hlasování probíhá úplně stejně. Stačí když klikneš ZDE a zvolíš svého favorita. Můžete hlasovat také pomocí hashtagů na Twitteru. Hlasy můžete dát i několikrát za den a nezabere vám to ani moc času :)

Doufám, že už každý z vás hlasoval! Mějte se krásně a užívejte prázdnin! Mám vás ráda❤❤


SOY LUNA 2 BACKSTAGE - SIEMPRE JUNTOS

27. července 2017 v 15:14 SOY LUNA 2 BACKSTAGE
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Podle statistik jsem zjistila, že vás hodně zajímá 2.série Soy Luny, která přijde do Česka v září. Už dříve jsem vám na blogu psala, že chci vydávat články k Soy Luně 2 a dnes je to tady. Rozhodla jsem se pro rubriku s názvem Soy Luna 2 backstage, kde se spolu podíváme do zákulisí natáčení Soy Luny 2. Tyto články asi nebudou moc textově obsáhlé a spíše budou obsahovat větší galerie.

Dnes se spolu podíváme na natáčení klipu k písni Siempre Juntos při kterém probíhalo taky natáčení epizod 25/26. Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, jestli mám v této rubrice pokračovat ať vím... V zásobě mám ještě spoustu fotek z backstage, takže je to na vás!

Pokud jste ještě neviděli klip k Siempre Juntos najdete ho ZDE


Pokračování v celém článku :)

INTERVIEW S VALENTINOU ZENERE!

24. července 2017 v 13:05 ROZHOVORY
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Dnes vám na blog přináším krátký rozhovor s Valentinou Zenere, který poskytla časopisu POPCORN. Tento rozhovor jste mohli najít v červnovém vydání :)

Teď ještě něco málo o Valentině. Valentina Zenere hraje nejvíce nenáviděnou postavu v Soy Luně - Ámbar Smith. A hraje svou roli moc dobře. Má to dokonce i černé na bílém: Valentina vyhrála v roce 2016 tři Kids Choice Awards za největší potvoru! Kariéru rozjela už jako malá holka! Ještě ji nebylo ani deset let, když hrála v reklamě na panenky Barbie. Ve 13 letech si ulovila svou první roli v teenagerovském seriálu Casi Ángeles.


Valentino, neměla jsi někdy problémy s fanoušky, kteří Ámbar nenávidí?
Naštěstí ne! :) Ámbar je sice nenáviděná, ale mě fanoušci milují! Dělají rozdíl mezi mnou a mou rolí. Naštěstí!

Baví tě hrát takovou potvoru?
A jak! Můžu si užívat své temné stránky. :) Pomluvy a být hnusná - taková bych v soukromí nikdy nebyla!

Co tě na fanoušcích nejvíce těší?
Těší, to není to správné slovo. Co mě vždycky udiví je, jak fanoušci vyvádí a kříčí, když mě vidí. Moc ráda bych jim vysvětlila, že nejsem jiná než oni - jsem úplně normální holka.

Pokračování v celém článku :))

GASTÓN VIETTO - ZAJÍMAVOSTI #7

8. července 2017 v 18:12 ZAJÍMAVOSTI O HERCÍCH

Skoro po měsíci jsem tady s článkem do rubriky Zajímavosti o hercích. Vím, že jsem říkala, že se budou střídat kluci a holky, ale dnes jsem udělala vyjímku a je tady zase kluk. Dnes to bude poslední člen Roller Bandu tedy Gastón Vietto představitel Pedra. Udělala jsem vyjímku, protože měl Gastón ve čtvrtek narozeniny, tak jsem si řekla, proč by další zajímavosti nemohli být o něm.

*Článek obsahuje i odkazy, takže stačí kliknout na zvýrazněná slova.

- Narodil se 6. července 1990 v Argentině.
- Má sestru Nenu.
- Má dva psy a to Moku a Bruna.
- Má tetování na levé ruce, kde má vytetováno MAV.
- Další tetování má na zádech a tam má vytetovaný Om symbol.
- V roce 2016 získal vysokoškolský titul.
- Kromě herectví se věnuje také moderování v radiu.
- Moderuje rádiovou show s názvem Media Pila, kde se objevila i Karol Sevilla.
- Soy Luna není jeho první herecká zkušenost.
- Je jeden ze 6 herců, který se objevil ve Violettě.


- Gastóna jste mohli vidět ve filmu Viva High School Musical, kde se objevil například po boku Jorgeho Blanca.
- Stejně jako Valentine Zenere se i on objevil v telenovele Casi Ángeles.
- Od roku 2011 po rok 2013 hrál roli Matea v sitcomu Peter Punk, který se vysílal na Disney XD. Právě zde vznikla skupina Rock Bones. Mezi nejznámější pisně určitě patří Invencibles.
- Ve Violettě si zahrál právě jako člen skupiny Rock Bones, která se objevovala v každé sérii. Zazněla tam píseň Invencibles, Amuleto, Tonight atd...
- Se členy Rock bones je doteď v kontaktu. S Guidem moderuje v rádiu.
- S Agustínem nahrál cover na piseň Te Extraño (v překladu Chybíš mi).

Můj názor - Ze začátku jsem Pedra v seriálu ani moc nevnímala. Rozhodně se to ale po polovině 2.série změnino Pedra jsem si dost oblíbela, tak jako Gastóna. Předtím než jsem začala hledat tyto zajímavosti jsem ani nějak nevěděla, že hrál ve Viva High School Musical přitom jsem to viděla několikrát, ale konečně až jsem to věděla jsem si ho tam všimla :D Myslím, že je dobrý herec a už má vážně nějaké zkušenosti. Rock Bones jsem ve Violettě milovala, ale potom když začala Soy Luna jsem si neuvědomila, že je to vlastně Pedro, kdo je ten kytarista. Škoda že u nás nevysílali Peter Punk, třeba to byl super sitcom. Zakončím to tím, že si myslím, že i potom co skončí Soy Luna Gastóna někde obsadí.

A co vy? Všimli jste si ho ve Violettě nebo ve Viva High School Musical? Určitě mi dejte vědět do komentářů! Pokud na mě máte otázky pište na email nebo na ask :) Taky mi určitě napište nějaké nápady, třeba jaký článek byste tady chtěli vidět příště.

Mějte se kráásně!
Mám vás ráda❤

NĚCO JAKO SOY LUNA TAG

4. července 2017 v 17:12
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!❤❤
Doufám, že všichni prožíváte krásné první dny prázdnin. Přes prázdniny se budu snažit nějaké ty články připravit, ale hlavně si chci užívat prázdnin s přáteli, takže nevím kolik článků bude ani jak často budou vycházet. Už se připravuji na podzim, kdy bude Soy Luna 2, takže dělám na náhledových obrázcích ke každé epizodě! :) Dnes jsem se rozhodla, že bude článek něco na způsob tagu, kde odpovím na pár otázek, které mi nejčastěji chodí na email a ask.fm.

Tvá oblíbená postava ze Soy Luny?
Nejde vybrat jednu... Mám ráda Ninu, protože je mi v hodně věcech podobná, a líbí se mi na ní jak pomáhá kamarádům, když ji potřebují. A kdybych měla říct klučičí postavu, tak asi Matteo. V 1.sérii se mi líbilo, jak byl ze začátku namyšlený a postupem času čím víc se zamilovával do Luny tím se obracel k lepšímu.


Tvá oblíbená píseň ze Soy Luny?
Aktuálně je to určitě No Te Pido Mucho a Allá Voy! :) Mám ráda i duet Niny a Gastóna tedy Mitad y Mitad.

Tvůj oblíbený pár ze Soy Luny?
I já patřím k té skupině lidí, kteří milují pár #Lutteo. Hned po Lutteu mám oblíbený pár #Jico.

Co tě přivedlo k Soy Luně?
Než začala Soy Luna zbožňovala jsem Violettu, takže se dalo tak trochu očekávat, že mě to začne bavit. Jenže ze začátku jsem byla úplná odpůrkyně Soy Luny všem jsem říkala, že se nikdy nepodívám ani na jeden díl. No a vidíte jak to dopadlo mám blog o Soy Luně :D

Soy Luna nebo Violetta?
Jak jsem psala zbožňuju oboje. Kdybych si ale musela vybrat, tak asi Soy Luna. A proč? Soy Luna mě prostě něčím očarovala :D Vnesla mi do života odvahu založit si blog, který bych si asi nikdy nezaložila.... A teď díky ní mám vás své sledovatele a za to jsem moc ráda!


Pokračování v celém článku :))