GASTÓN VIETTO - ZAJÍMAVOSTI #7

8. července 2017 v 18:12 |  ZAJÍMAVOSTI O HERCÍCH

Skoro po měsíci jsem tady s článkem do rubriky Zajímavosti o hercích. Vím, že jsem říkala, že se budou střídat kluci a holky, ale dnes jsem udělala vyjímku a je tady zase kluk. Dnes to bude poslední člen Roller Bandu tedy Gastón Vietto představitel Pedra. Udělala jsem vyjímku, protože měl Gastón ve čtvrtek narozeniny, tak jsem si řekla, proč by další zajímavosti nemohli být o něm.

*Článek obsahuje i odkazy, takže stačí kliknout na zvýrazněná slova.

- Narodil se 6. července 1990 v Argentině.
- Má sestru Nenu.
- Má dva psy a to Moku a Bruna.
- Má tetování na levé ruce, kde má vytetováno MAV.
- Další tetování má na zádech a tam má vytetovaný Om symbol.
- V roce 2016 získal vysokoškolský titul.
- Kromě herectví se věnuje také moderování v radiu.
- Moderuje rádiovou show s názvem Media Pila, kde se objevila i Karol Sevilla.
- Soy Luna není jeho první herecká zkušenost.
- Je jeden ze 6 herců, který se objevil ve Violettě.


- Gastóna jste mohli vidět ve filmu Viva High School Musical, kde se objevil například po boku Jorgeho Blanca.
- Stejně jako Valentine Zenere se i on objevil v telenovele Casi Ángeles.
- Od roku 2011 po rok 2013 hrál roli Matea v sitcomu Peter Punk, který se vysílal na Disney XD. Právě zde vznikla skupina Rock Bones. Mezi nejznámější pisně určitě patří Invencibles.
- Ve Violettě si zahrál právě jako člen skupiny Rock Bones, která se objevovala v každé sérii. Zazněla tam píseň Invencibles, Amuleto, Tonight atd...
- Se členy Rock bones je doteď v kontaktu. S Guidem moderuje v rádiu.
- S Agustínem nahrál cover na piseň Te Extraño (v překladu Chybíš mi).

Můj názor - Ze začátku jsem Pedra v seriálu ani moc nevnímala. Rozhodně se to ale po polovině 2.série změnino Pedra jsem si dost oblíbela, tak jako Gastóna. Předtím než jsem začala hledat tyto zajímavosti jsem ani nějak nevěděla, že hrál ve Viva High School Musical přitom jsem to viděla několikrát, ale konečně až jsem to věděla jsem si ho tam všimla :D Myslím, že je dobrý herec a už má vážně nějaké zkušenosti. Rock Bones jsem ve Violettě milovala, ale potom když začala Soy Luna jsem si neuvědomila, že je to vlastně Pedro, kdo je ten kytarista. Škoda že u nás nevysílali Peter Punk, třeba to byl super sitcom. Zakončím to tím, že si myslím, že i potom co skončí Soy Luna Gastóna někde obsadí.

A co vy? Všimli jste si ho ve Violettě nebo ve Viva High School Musical? Určitě mi dejte vědět do komentářů! Pokud na mě máte otázky pište na email nebo na ask :) Taky mi určitě napište nějaké nápady, třeba jaký článek byste tady chtěli vidět příště.

Mějte se kráásně!
Mám vás ráda❤
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ally Ally | 9. července 2017 v 17:13 | Reagovat

Abych začla.... Gastóna jsem na začátku moc ráda neměla... nevím proč. ale od té 40. epizody se mi začal líbit.... Dál...Violetta... neviděla jsem ani jeden díl :( možná by mě to teď zajímalo jenže do konce prázdnin nestihnu vysledovat 3. série Violetty a pk začne Soy Luna 2 a já budu u 2. série violetty....Jinak Gástón je v pohodě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama