Srpen 2017NOVÁ HRA SOY LUNA TU HISTORIA!

26. srpna 2017 v 19:16
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Dneska bych vám ráda doporučila mobilní hru s názvem Soy Luna Tu Historia. Předem upozorňuji, že je v angličtině...
A v čem tato hra spočívá? Vytváříte si svůj vlastní příběh. Vytvoříte si postavu, která představuje výměnného studenta/studentku. A stanete se součástí Blake South College a světa kolem Luny. Seznámíte se s Lunou, Ninou, Simónem a dalšími. Teď už se jen sami rozhodujete! Je na vás jestli například poskytnete rozhovor Bezva a Šik, a nebo se půjdete podívat do Rolleru. Hra má 22 části, takže se určitě zabavíte. Navíc v říjnu se dočkáme přidání dalších částí. Grafika se podle mě povedla ze všeho nejvíc.

Jako mínus hodnotím dvě věci. Ta první je, že některá rozhodnutí jsou placená a pokud si nechcete zaplatit Super Pass, tak musíte někdy zvolit tu horší možnost.
Ta druhá věc je to, že v momentu, kdy dohrajete jednu část musíte 3 hodiny čekat na další.

Tato hra je dostupná v Google Play i App Store.

Do komentářů mi dejte vědět, jestli jste si hru stáhli a taky jestli vás baví, protože mě moc!


Pokud chcete vidět jak vypadají postavy ve hře, rozklikněte celý článek :)

SOY LUNA 2 BACKSTAGE - NOVÉ ŠKOLNÍ UNIFORMY

21. srpna 2017 v 18:37 SOY LUNA 2 BACKSTAGE
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
V minulém článku do této rubriky jste mi dali najevo, že chcete pokračování, a tak jsem tady! Připomínám, že Soy Luna pokračuje již 18. září! Dneska se v tomto článku budeme věnovat škole, protože už je vážně za rohem. Přijde to jenom mě nebo ty prázdniny nějak rychle utekly? Každopádně budu se snažit do konce prázdnin vydávat články, tak nějak pravidelně.

Jak už jste mohli poznat z nadpisu nebo z fotky tento článek se bude věnovat škole, a to konkrétně Blake South College. Do komentářů mi dejte vědět, jestli byste chtěli chodit do Blaku stejně jako Luna.


Pokračování v celém článku :)

CHIARA PARRAVICINI - ZAJÍMAVOSTI #8

15. srpna 2017 v 23:30 ZAJÍMAVOSTI O HERCÍCH

Konečně jsem se dostala k napsání dalších zajímavostí! A jak jsem slíbila na asku jsou tady dnes. Teď je na řadě dívka, a tak jsem se rozhodla, že to bude Chiara Parravicini. Zajímavostí o následujícich hercích bude míň, protože jsem moc faktů nezjistila, ale i tak doufám, že se dozvíte něco nového.

- Narodila se 24. června 1996 v Argentině.
- Její přírodní barva vlasů je hnědá.
- Její otec zemřel v roce 2015.
- Je fanynka kanadské písničkářky Joni Mitchell.
- S Katjou Martinez jsou si velmi blízké.
- Její jméno Chiara znamená v italštině světlo.
- Příjmení má taky italské.


- Zpěv je její vášeň mohla by zpívat klidně celý den.
- Miluje komedie.
- Má YouTube kanál na kterém má tři covery.
- Ráda skládá písně.
- S Jorgem a Anou si rozumí stejně dobře jako v seriálu.
- Ráda nosí červenou rtěnku.

Můj názor - Miluju její zpěv! Mohla bych to poslouchat pořád. Jako herečka si myslím vede taky moc dobře. Co se týče jejích vlasů líbí se mi víc jako blondýna. Řekla bych, že v reálu je stejně přátelská jako v seriálu.

To by bylo pro tento článek všechno. Mějte se krásně. Mám vás ráda❤❤

SOY LUNA 2 UŽ 18. ZÁŘÍ!❤❤

8. srpna 2017 v 12:45

Je to tady! Konečně vyšel program Disney Channelu na září, kde jsme se mohli dozvědět, kdy v ČR odstartuje Soy Luna 2.
Luna se na obrazovky vrátí 14 dní po začátku školy tedy 18. září. Vysílat se bude zase od pondělí do čtvrtku vždy v 19:00. Poběží také reprízy a to v 21:30 a druhý den v 13:30. Samozřejmě epizody se budou objevovat taky zde na blogu, tak jak tomu bylo u 1. série. Už tedy můžeme odpočítávat dny, protože se v nové sérii máte na co těšit!

Už jsem jeden článek k Soy Luna 2 vydala, takže pokud chcete vědět, kde se můžete kouknout ve španělštině nebo němčině, tak ZDE je článek. Aby jste věděli na co se vlastně máte tešit, tak přidávám pár trailerů, které jsou s CZ titulkami.

Určitě se chci před začátkem 2. série věnovat rubrice backstage, kde se spolu podíváme na natáčení, takže brzy můžete očekávat další článek :)

Oficiální trailer s CZ titulky


Trailer - Láska


Trailer - Tajemství Luny


Trailer - Hudba1 ROK BLOGU!❤❤

4. srpna 2017 v 18:37
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Dnes je významný den pro náš blog, ale i pro mě samotnou, protože přesně před rokem tedy 4.8.2016 jsem ho založila. Pamatuji si přesně ten den.
Začal srpen a já se doma strašně nudila v tu dobu v Argentině běžela 64. epizoda 1.série a já to každý den pravidelně sledovala. A pak jednou k večeru jsem si řekla, proč si nezkusit založit blog o Soy Luně, když mě to začalo tak bavit. Zprvu jsem vůbec nevěděla, jak si blog založit ani jak to funguje, protože to byla má první blogová zkušenost. Ten den jsem blog založila s tím pocitem, že chci aby si i ostatní oblíbili Soy Lunu, tak jako já a třeba si časem oblíbili i mě, jako adminku tohoto blogu. Nikdy jsem neměla za cíl, že musím mít např. 10000 návštěv. Chtěla jsem to dělat jenom proto, abych nějak využila svůj volný čas a to se taky povedlo.. Hned na druhý den jsem vydala první článek, kde jsem představila český trailer na Soy Lunu a uvedla, kdy se bude vysílat první díl. Od té doby se snažím ve všem zlepšovat a přinášet vám zajímavé články. To by byla taková moje vzpomínka na den založení blogu.

Teď bych vám ráda ukázala nějaké statistiky za ten uplynulý rok!

Blog funguje 1 rok.
Navštívilo ho přes 34 000 návštěvníků.
Průměrně ho denně navštíví 928 návštěvníků (přes rok, kdy se vysílá Soy Luna).
Průměrně ho denně navštíví 83 návštevníků (přes prázdniny).
Celkem je zde 207 článků (i s tím dnešním).
V roce 2016 jsem publikovala nejvíce článků v září.

Z mých článků víte, že vám často děkuju za vaši podporu, a proto dnes vám patří taky jedno velké GRACIAS! Jsem ráda, že vás blog baví a všímám si vaší aktivity. Několikrát jsem přemýšlela nad tím, že blog prostě jednoduše zruším, ale stejně jsem to nedokázala na to vás mám až moc ráda a blog by mi neskutečně chyběl! Doufám, že vám zase za rok poděkuju znova!

Do komentářů mi můžete napsat, jak dlouho blog sledujete :)
Mějte se krásně. Mám vás ráda❤❤