Prosinec 2017

SOY LUNA - TEASER K 3. SÉRII S CZ TITULKY

31. prosince 2017 v 20:18 SOY LUNA 3
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Máme tady poslední den v roce, a pokud sledujete na sociálních sítích Disney Channel LA určitě jste si všimli, že právě dnes měl premiéru teaser k očekávané 3. sérii. Letos si pro nás připravil sice jen minutu a půl dlouhé video, ale i tak stojí za to. Hned jsem pro vás teaser začala překládat, a tak vám ho teď přináším na můj youtube kanál i s českými titulky! 3. série bude určitě plná neuveřitelných momentů a zápletek. V LA by podle informací měla mít poslední série premiéru 16. dubna, ale je možné, že se datum ještě upřesní. My si na ni počkáme nejspíše do podzimu 2018.

Doporučuji, aby se na trailer podíval jen ten, kdo viděl celou 2. série, ať už v originálu nebo třeba v němčině. Vám, kteří sledujete v češtině to moc nedoporučuji, protože tak přijdete o ten moment překvapení a taky zjistíte menší spoilery z 2. série. Ti kteří se podívají, určitě napište do komentářů, jak se vám trailer líbí :)

Btw. Předem přeji Šťastný Nový rok vám všem!Akualizováno: Jedná se pouze o teaser, oficiální trailer najdete ZDE


VŠEHOCHUŤ NOVINEK OHLEDNĚ HERCŮ - KONEC SL, VÁNOCE HERCŮ....

29. prosince 2017 v 20:21
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Doufám, že si všichni užíváte vánoční prázdniny. Já si je užívám, protože konečně můžu spát klidně celé dopoledne :DD Jak jsem slíbila, dnešní článek bude všehochuť novinek ohledně herců, protože se toho zase hodně událo... Toto bude asi poslední článek tohoto roku, takže počítejte s tím, že bude hodně obsáhlý.

Dnes bych ráda začala něčím, čeho jsme se všichni trochu obávali od té doby, co se oznámila 3. série. V pátek 22. prosince skončilo po třech letech natáčení Soy Luny. Tento den byl po všechny velmi emotivní a to i pro mě.. Soy Luna se totiž za tu dobu stala mojí součástí, a taky součástí našich herců. Je neuvěřitelné, jak rychle to všechno uteklo. Na sociálních sítích jsme mohli sledovat všechny přípravy, tréninky a teď nás čeká konec. Naštěstí našemu seriálu nemusíme dávat ještě úplně sbohem, protože nás čeká turné po Evropě, které se dočká své první show už příští týden. Také nás čeká premiéra 3.série v Latinské Americe, která by měla podle všech informací proběhnout 21. května. A už v neděli se můžeme těšit na první trailer❤


POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU!!

VESELÉ VÁNOCE 2017!

24. prosince 2017 v 9:13
Zase po roce k nám přišli ty nejkrásnější svátky v roce, a to Vánoce! Přesně po 365 dnech jsme se dočkali času odpočinku, porozumění, rodinných setkání a radostí z darečků. Dnešní den je určitě pro každého z nás něčím speciálním a kouzelným. Každý si najde něco, ať už jsou to pohádky, které všude běží nebo třeba hromada dobrého jídla.. Ráda bych vám všem popřála krásné Vánoce, příjemné prožití vánočních svátků, mnoho překvapení a hezkých setkání. Doufám, že všichni je prožijete v klidu v ohruhu svých nejbližších. Jsem si jistá, že pod stromečkem najdete to, co jste si přáli, a když ne, tak nezoufejte, Vánoce přece nejsou jen o dárcích. Takže ještě jednou přeji všem návštěvníkům blogu a fanouškům Soy Luny, šťastné a spokojené Vánoce!


YOUTUBE KANÁL BLOGU?

17. prosince 2017 v 15:14
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Všem přeji krásnou 3. neděli adventní. Vánoce už jsou přesně za týden a já pořád nemám dárky! Jak jste na tom vy? Už jste stihli vše nakoupit?
Asi už z nadpisu víte, o co půjde v dnešním článku. Rozhodla jsem se, že začnu být aktivní na Youtube. Jestli už se někteří tešíte, že mě uvidíte, tak to vás bohužel zklamu, protože i nadále zůstávám v anonymitě.. Pokud někdo blog sleduje už od jeho začátků, možná si pamatuje na jednu menší sérii videí. Jednalo se o shrnutí epizod, kterou jsem bohužel nedokončila, protože je stránka zkouknito smazala. Teď už nepůjde o shrnutí.. Bylo s tím víc práce a popravdě vůbec mě to nabavilo stříhat.

A o jaký obsah se tedy bude jednat? Ráda bych postupně zveřejnovala všechny scény Luny a Mattea z 2. série. Nejednalo by se však o 10 minutová a delší videa, ale pouze o jednotlivé scény z každé epizody, které jsou vždy tak 4 minuty dlouhé. Podle mě jsou kratší videa mnohem lepší, protože vám nezabere tolik času je zhlédnout. O těchto videích jsem přemýšlela už dlouho, ale až teď se mi je podařilo zrealizovat. Čas zveřejnění je myslím ideální, aspoň si v měsíční pauze připomeneme některé momenty.

Už dnes najdete na Youtube scény z prvních deseti epizod! Doporučuji sledovat spíše na mobilu, kde jdou videa v lepší kvalitě :) Btw. Stačí kliknout na obrázek a otevřou se vám videa z vybrané epizody :))SOY LUNA 2 - EPIZODA 32

7. prosince 2017 v 20:53 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 30.5 2017
POPRVÉ V ČR ▶ 7.12 2017

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
(Kliknutím na požadovanou epizodu se otevře nové okno, ve kterém je možnost stahovat kliknutím na šipku ukazující směrem dolů.)
EPIZODA ONLINE ZDE

Matteo: Musím jí říct pravdu! Chtěl bych jí říct, jak ji miluju a chci aby pochopila, jak moc ji mám rád. Chci abychom zase byli spolu❤❤
Poslední epizoda před měsíční pauzou, která potrvá do 22.1. Užijte si ji!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 31

7. prosince 2017 v 18:17 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 29.5 2017
POPRVÉ V ČR ▶ 6.12 2017

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
(Kliknutím na požadovanou epizodu se otevře nové okno, ve kterém je možnost stahovat kliknutím na šipku ukazující směrem dolů.)
EPIZODA ONLINE ZDE

Omlouvám se, že včerejší epizoda je tady se zpožděním.. Měla jsem nějaké problémy s internetem a epizoda byla později nahrána než obvykle. Přesto si epizodu užijte! :)

SOY LUNA 2 - EPIZODA 30

5. prosince 2017 v 21:14 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 26.5 2017
POPRVÉ V ČR ▶ 5.12 2017

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
(Kliknutím na požadovanou epizodu se otevře nové okno, ve kterém je možnost stahovat kliknutím na šipku ukazující směrem dolů.)
EPIZODA ONLINE ZDE

Luna se konečně dozví pravdu o předstíraném vztahu Mattea a Fernandy! Jsem ráda, že už to Luna ví, ale nemusela se to dozvědět takovým způsobem :/ Jaký názor na to máte vy?

SOY LUNA 2 - EPIZODA 29

4. prosince 2017 v 21:06 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 25.5 2017
POPRVÉ V ČR 4.12 2017

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
(Kliknutím na požadovanou epizodu se otevře nové okno, ve kterém je možnost stahovat. Kliknutím na šipku ukazující směrem dolů.)
EPIZODA ONLINE ZDE

Tak jak se vám líbí písnička No Te Pido Mucho? Já ji miluju je jedna z mých nejoblíbenějších❤❤ Btw. Už jste četli rozhovor s Karol a Ruggerem? Pokud ne, najdete ho ZDE!

ROZHOVOR S KAROL SEVILLOU A RUGGEREM PASQUARELLIM❤❤

1. prosince 2017 v 17:04 ROZHOVORY
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Dnes vám na blog přináším rozhovor s Karol a Ruggerem, který jsem pro vás sama přeložila. Vybrala jsem právě tento článek, protože mi přijde nejvíce zajímavý. Článek je sice asi necelý půl rok starý, tak doufám, že vám to nevadí.

Stačila jedna série k tomu, aby se mladá veřejnost zamilovala do argentinského seriálu Soy Luna od Disney. Už byla potvrzena 3. série a také evropské turné. Všichni jsou teď v jednom kole, protože probíhá, jak natáčení, tak i tréninky choreografií už k zmiňovanému turné, které odstartuje v lednu...
Karol Sevilla, narozena v roce 1999, hraje Lunu Valente, mladou bruslařku pokorného původu, která se přestěhuje do Buenos Aires a musí se vypořádat s novým životem v metropoli, novými přátelstvími a novou láskou. Ruggero Pasquarelli, narozen v roce 1993 je známou osobností Disney Channelu, protože hrál Federica ve Violettě.
V Soy Luně je Matteo Balsano, bruslař, který se zamiluje do Luny. V druhé sérii se ovšem zdá, že věci mezi nimi nejsou dobré, jak nám i sami potvrdili během rozhovoru.


Jak se vyvíjí vztah Mattea a Luny v 2. sérii?
Karol: Moc spolu nevychází...Proběhnou mezi nimi hádky a konflikty.
Ruggero: Matteo nechce, aby Luna trpěla a chce ji od sebe odehnat, protože ho otec chce poslat studovat na Oxford. Tím, že Luně neřekl pravdu ještě víc trpí. Jak Karol říká, proběhne mezi nimi pár hádek, Luna má na Mattea spoustu otázek... Ale nakonec se stane něco krásného, protože láska vždycky nad vším zvítězí.

Ztotožňujete se se svými postavami? Jakou změnou projdou vaše postavy v 2. sérii?
Ruggero: Je zřejmé, že se mi Matteo podobá. Identifikuji se v něm, oblékám se podobně jako on. Když dáte něco ze své osobnosti do své postavy, práce je hned jednodušší. Matteo ve druhé sérii zpívá mnohem víc než v první, rád píše písně, tak jako já. Ve skutečnosti jsem v 2.sérii zapůjčil písničku Matteovi: zvláštní píseň, kterou zpívá Matteo Luně.
Karol: Luna prochází neuvěřitelnou změnou v 2. sérii: zjistí pravdu o své minulosti, pozná kdo je skutečně Luna Valente a jaká je její skutečná identita. A pak je tam nová postava, Alfredo (Roberto Carnaghi), který má zvláštní propojení s Lunou. Alfredo Luně někoho připomíná, ale neví koho...

Pokračování v celém článku!