Leden 2018

SOY LUNA 2 - EPIZODA 39

31. ledna 2018 v 20:52 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 8.6.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 31.1.2018


EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Matteo - Luno, k nikomu jsem nic tak silného necítil. Netušil jsem, že někoho budu chtít tak moc jako chci tebe!❤❤❤
Btw. Chudák Simón :(

SOY LUNA 2 - EPIZODA 38

30. ledna 2018 v 20:51 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 7.6.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 30.1.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Pomalu se blížíme do poloviny 2. série! Užijte si dnešní epizodu :)

SOY LUNA 2 - EPIZODA 37

30. ledna 2018 v 14:30 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 6.6.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 29.1.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

S začátkem nového týdne přichází i nová epizoda! Užijte si ji :)

SOY LUNA LIVE 2018 - LISABON A TURÍN

26. ledna 2018 v 23:57 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO

Jak už se při pátku stalo zvykem, přínáším vám další novinky z turné Soy Luna Live. Minulý víkend se turné přesunulo ze španělské Sevilly do Portugalska. Lisabonští fanoušci si mohli užít hned tři koncerty. Dva se konaly v sobotu a jeden potom v neděli v Altice Aréně. Do Lisabonu přijeli Michaela Rondu podpořit jeho rodiče, se kterými si prohlédl krásy hlavního města. Nejen Michaela přijeli podpořit rodiče, výlet do Portugalska podnikli i rodiče Ruggera. Konečně se i oni mohli podívat na svého syna, jeho maminka byla z koncertu velmi dojatá.

Po nedělní show se celé obsazení přesunulo do rodné země Ruggera, tedy do Itálie konkrétně do města Turín! Úterý bylo opět věnováno tisku, kdy Ruggero s Karol poskytovali mnoho rozhovorů a taky vystoupili v italském televizním pořadu Amici, kde zazpívali píseň Que Mas Da v italské verzi tedy Solo tu. Vypadá to, že se konečně urovnaly věci mezi Karol a Ruggerem! Sám Ruggero řekl, že jsou teď s Karol přátelé a mají se moc rádi, ale i lidé, co se mají rádi, se někdy neshodnou. Ve středu se konal koncert, který probíhal v aréně Pala Alpitour. Oproti předchozím koncertům byl tento jiný protože skoro všechny dialogy byly v italštině! Mohli jsme také slyšet italskou verzi písně Alas, Linda nebo Que Mas Da. Myslím, že to opět byla vydařená show! Turné se zdrží v Itálii až do 9. února! Aktuálně se herci nachází v Římě, kde je čekají dva koncerty o víkendu.
Jeden z rozhovorů

Pokud nesledujete můj youtube kanál , tak v týdnu vyšly dvě videa ze Sevilly!


GALERII Z KONCERTŮ Z LISABONU A TURÍNA NAJDETE V CELÉM ČLÁNKU!! :))

SOY LUNA 2 - EPIZODA 36

25. ledna 2018 v 21:08 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 5.6 2017
POPRVÉ V ČR ▶ 25.1 2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
(Kliknutím na požadovanou epizodu se otevře nové okno, ve kterém je možnost stahovat kliknutím na šipku ukazující směrem dolů.)
EPIZODA ONLINE ZDE

Myslíte, že udělala Nina dobré rozhodnutí, když Gastóna přihlásila bez jeho vědomí na Oxford? Určitě mi dejte vědět do komentářů :)

SOY LUNA 2 - EPIZODA 35

24. ledna 2018 v 21:10 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 2.6 2017
POPRVÉ V ČR ▶ 24.1 2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
(Kliknutím na požadovanou epizodu se otevře nové okno, ve kterém je možnost stahovat kliknutím na šipku ukazující směrem dolů.)
EPIZODA ONLINE ZDE

Como es que se elige una princesa? Día y noche pienso en ella, en su mirada. Que me hablar de amor... Celý text zde :) Princesa patří k mým oblíbeným, tak by mě zajímalo, jestli i vám se líbí?

SOY LUNA 2 - EPIZODA 34

23. ledna 2018 v 20:51 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 1.6 2017
POPRVÉ V ČR ▶ 23.1 2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
(Kliknutím na požadovanou epizodu se otevře nové okno, ve kterém je možnost stahovat kliknutím na šipku ukazující směrem dolů.)
EPIZODA ONLINE ZDE

Užijte si epizodu! :)

SOY LUNA 2 - EPIZODA 33

22. ledna 2018 v 21:04 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 31.5 2017
POPRVÉ V ČR 22.1 2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
(Kliknutím na požadovanou epizodu se otevře nové okno, ve kterém je možnost stahovat kliknutím na šipku ukazující směrem dolů.)
EPIZODA ONLINE ZDE

Konečně jsme se po více jak měsíci dočkali nové epizody Soy Luny, tak si ji užijte! :)

SOY LUNA LIVE 2018 - MALÁGA A SEVILLA!

19. ledna 2018 v 23:15 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO

Další týden je za námi... Turné Soy Luna Live má za sebou hned 4 koncerty, které se konaly ve španělských městech Malága a Sevilla. První dva koncerty se konaly v sobotu 13. ledna a v neděli 14. ledna v Maláze v Palacio de Deportes. Sobotní show proběhla v pořádku jako vždy, ale nedělní se bohužel neobešla bez komplikací. A o co šlo? Karol Sevilla si zranila nohu při písni Solo Para Ti. Kvůli jejímu zranění dokonce musela sedět na pódiu, a show byla zkrácena vynecháním písní Valiente a Vuelo. Šlo vidět, že Karol byla po celou dobu ve velkých bolestech a všichni doufali, aby se nejednalo o nic vážného... Nakonec všechno dopadlo dobře a je v pořádku :)

Po náročném víkendu v Maláze se turné přesunulo do Sevilly, kde se konaly koncerty ve středu a čtvrtek. Herci samozřejmě nemohli vynechat prohlídku města, kde si třeba zajezdili na elektrických dvoukolkách :D Na toto město bude mít hodně vzpomínek určitě Valentina Zenere, protože zde v pondělí oslavila 21. narozeniny. Popřát jí přišla její nejbližší rodina a také přátelé z obsazení Soy Luny. Za blog jí chci taky opožděně popřát všechno nejlepší! Koncerty v Seville se moc povedly, a turné se přesunulo do Portugalska konkrétně do Lisabonu, kde naše hvězdy čekají vystoupení zítra.

Na mém youtube kanále vyšly 2 části backstage, kde uvidíte, jak to vypadalo v Zaragoze a Maláze! :) Budu ráda, když u videí zanecháte třeba like a začnete kanál odebírat.

SOY LUNA LIVE 2018 - DEN VĚNOVANÝ TISKU, BILBAO A ZARAGOZA!

12. ledna 2018 v 23:15 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO

V pondělí 8.ledna se ještě herci zdrželi v Madridu, a to kvůli rozhovorům pro tisk. Už od rána strávili hodiny tím, že odpovídali na otázky novinářům třeba německému magazínu BRAVO. Podle mě to všem moc slušelo hlavně Valentině a Karol. K večeru nasedli do autobusů a vyrazili do španělského města Bilbao, kde se konal koncert 9. ledna v 20:00. Atmosféra na koncertu byla opět skvělá a dočkali jsme se i překvapivého momentu páru Lutteo.
A nakonec se přesouváme ke včerejšímu koncertu, který se konal v 19:00 v Zaragoze v Pabellón Príncipe Felipe. Teď už nás čekají jen dvě španělská města a to Malága a Sevilla a poté už se turné přesouvá do Portugalska!

Fotky z dne plného rozhovorůNa mém youtube kanálu vyšly dvě nové videa. V jednom se můžete podívat, jak to vypadalo na koncertu v Madridu a v klubu, kde byli herci...A v druhém, jak probíhalo už zmiňované setkání s tiskem a jak se měli v Bilbau.
Fotky z Bilbaa a Zaragozy najdete v CELÉM ČLÁNKU!!