Únor 2018

SOY LUNA LIVE 2018 - LYON, ŽENEVA A BORDEAUX

26. února 2018 v 23:12 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO
Po delší době se vám opět hlásím s aktualitami k turné. Chtěla bych se omluvit, že teď na blogu nic nevycházelo, ale měla jsem minulý týden jarní prázniny a chtěla jsem si pořádně odpočinout. Teď jsem ale zase zpět a plná energie. Nebudu to tady zbytečně okecávat a rovnou půjdu k věci. Po skončení italské části turné se obsazení Soy Luny přesunulo do Lyonu, první zastávky v rámci Francie. Hned po příjezdu se ovšem obsazení rozdělilo na dvě poloviny. Ta jedna zůstala v Lyonu a užívala si krás města. Ta druhá tedy Karol, Ruggero, Valentina a Michael se odpojili a cestovali do Paříže. Tam je čekal stejně jako v předešlých zemích den věnovaný tisku. Na internetu se už objevilo spousta rozhovorů, tak jsem pro vás ty zajímavé vybrala. Večer poté Karol jako hlavní protagonistka seriálu vystoupila v televizním pořadu Touche pas à mon poste, kde v jejím podání zazněla písen Alas.

Přesně na svátek svatého Valentýna se konal už ve zmiňovaném Lyonu první koncert. I ve Francii zazněly dialogy v rodném jazyce tedy ve francouštině. Obdivuji herce, že se za tak krátkou dobu naučily fráze ve francouštině protože přiznejme si, že to není úplně nejlehčí jazyk. Show se vydařila a fanoušci odcházeli s nadšením. A protože byl Valentýn bylo samozřejmostí, že Michael a Ana Jara spolu strávili zbytek dne. Ruggero bohužel popřál své lásce krásného Valentýna pouze přes sociální sítě protože Candelária se po koncertu v Miláně vrátila do Buenos Aires.

Hned následující den 15. února si turné odskočilo z Francie do švýcarské Ženevy, která je od Lyonu vzdálená asi 150 km. Tam se odehrál koncert v Aréně Geneve.

Po skončení koncertu v Ženevě se turné přesunulo na jihozápad Francie konkrétně do města Bordeaux. V tomto krásném městě si herci prohlédli např. náměstí s burzou nebo městskou bránu Porte Cailhau. Samotný koncert se konal 17. února v Metropola Aréně.


Menší galerii a záběry z koncertů najdete v celém článku!!

SOY LUNA - OFICIÁLNÍ TRAILER K 3.SÉRII S CZ TITULKY

23. února 2018 v 20:27 SOY LUNA 3
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!

Po delší době se vám hlásím s jednou vážně skvělou novinkou! Včera si pro nás Disney Channel LA připravil překvapení v podobě Oficiálního traileru k 3. sérii Soy Luny! V prosinci se tedy nejednalo o trailer, ale spíš o takový menší teaser, který nás měl navnadit na novou sérii. Já osobně jsem z traileru strašně moc nadšená! Příšlo mi, že se v něm pořád něco děje a po skončení jsem si ho musela pustit ještě minimálně pětkrát :DD Stejně jako minule tak i teď jsem se okamžitě pustila do českých titulků. Bohužel jsem si až po nahrání všimla, že občas chybí tečky za větou, tak to se omlouvám a snad vám to vadit nebude.

Myslím, že se všichni máme na co těšít protože tato série přinese ještě mnohem více krásných písniček, neuvěřitelných momentů a zápletek. V LA bude mít poslední série premiéru 16. dubna a my bysme se jí měli dočkat na podzim.

Doporučuji, aby se na trailer podíval jen ten, kdo viděl celou 2. sérii, ať už v originálu nebo třeba v němčině. Vám, kteří sledujete v češtině to moc nedoporučuji, protože tak přijdete o ten moment překvapení a taky zjistíte menší spoilery z 2. série. Ti kteří se podívají, určitě napište do komentářů, jak se vám trailer líbil! Btw. Kdo myslíte, že se skrývá pod maskou tajemného bruslaře? Někdo z Rolleru nebo někdo úplně nový?? Dejte mi vědět!


SOY LUNA 2 - EPIZODA 48

15. února 2018 v 20:57 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶16.8.2017
POPRVÉ V ČR ▶15.2.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Máme tady poslední epizodu před měsíční pauzou, tak si ji užijte! Btw. Pauza potrvá do 19. března.

SOY LUNA 2 - EPIZODA 47

14. února 2018 v 21:10

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 15.8.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 14.2.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Krásného Valentýna vám všem!❤❤ Užijte si předposlední epizodu před měsíční pauzou!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 46

13. února 2018 v 21:27 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 14.8.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 13.2.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Užijte si epizodu!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 45

12. února 2018 v 20:57 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 11.8.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 12.2.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Máme za sebou první část Open Music! Kdyby jste měli možnost zatancovali by jste s Matteem jako Luna?

#WeWantSoyLunaLiveInSlovakiaAndCzechRepublic

11. února 2018 v 21:18
SoyLuňáci a SoyLuňačky spojme se!
Ukažme, že i my v Česku a na Slovensku milujeme Soy Lunu a že i zde je velká fanouškovská základna. Na Instagramu, Facebooku, Twitteru, Tumblru, Pinterestu prostě na všech sociálních sítích pište #WeWantSoyLunaLiveInSlovakiaAndCzechRepublic. Na Instagramu ještě označte @soylunalive_eu. Čím víc nás bude tím líp. Budu moc ráda, když se zapojíte! Společně to dokážeme❤❤


SOY LUNA LIVE 2018 - MILÁNO, PADOVA, BOLOŇA

10. února 2018 v 21:34 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO

Trochu netradičně přináším článek až dnes namísto pátku a samozřejmě nepůjde o nic jiného než o turné. Minulý čtvrtek se turné přesunulo na sever do druhého největšího města Itálie tedy Milána, kde se konaly dva koncerty. Čtvrtek patřil jako vždy památkám tou hlavní se pro herce stala Katedrála Narození Panny Marie, která je vážně nádherná. Michael Ronda se spolu s Anou Jarou a jeho rodiči vydal do města Cremona... Tam se setkali s rodinou hlavně s babičkou. V pátek a sobotu se v aréně Mediolanum Forum konaly koncerty, oba začínaly ve 20:00. Show se opět vydařily a fanoušci si odnesli krásný zážitek.

Po sobotním koncertu všichni vyrazili do Benátek, které jsou vzdáleny jen 30 km od další zastávky Padovy. V Benátkách nemohli vynechat plavbu gondolou ani skvělou pizzu. Zrovna tam probíhá Benátský karneval, takže si i herci zakoupili masky a v neděli večer vyrazily na oficiální zahájení. V pondělí se přemístili do Verony, která se nachází jen kousek od Benátek. Verona je známá hlavně díky dílu Romeo a Julie od W. Shakespeara, proto také herci navštívili měšťanský dům Casa di Giulietta, kde se nachází "Juliin balkon". V úterý se potom v Padově konal koncert v aréně Palasport a byl opět skvělý!

Ve středu už se celé obsazení nacházelo v Boloni, která byla poslední zastávkou v Itálii. I tady si herci užili prohlídku města a samozřejmě taky dobré italské jídlo. Poslední koncert v rámci Itálie se konal včera v Unipol aréně. Koncert se moc povedl a herci dali sbohem Itálii a už teď se nachází ve Francii, kde se zdrží do 4. března!

Nakonec bych vám ještě ráda představila Mattea Markuse Boka, který byl předskokanem italské části turné. Hodně jste se na něj ptali hlavně kvůli fotkám s Karol, jestli je to její kluk a tak.. Abych to objasnila, tak nechodí spolu pouze se během turné skamarádili. Určitě Mattea sledujte na Instagramu protože je velmi nadaný.


GALERII NAJDETE V CELÉM ČLÁNKU!!!


YO QUISIERA

9. února 2018 v 19:45 PÍSNĚ ZE SOY LUNY

Soy tu mejor amigo
Tu pañuelo de lagrimas
De amores perdidos
Te recargas en mi hombro
Tu llanto procesa
Yo solo te acaricio

Y me dices porque la vida es tan cruel
Con tus sentimientos
Yo solo te abraso y te consuelo
Me pides mi consejo para protegerte
De tu próximo encuentro
Sabes que te cuido

Lo que no sabes es que yo quisiera ser
Ese por quien tu desvelas y te desesperas
Yo quisiera se tu llanto ese que viene de tus sentimientos
Yo quisiera ser ese por quien tu despertaras ilusionada
Yo quisiera que vivieras de mi siempre enamorada

Tu te me quedas viendo
Y me preguntas
Si algo me esta pasando
Y yo no se que hacer si tu supieras
Que me estoy muriendo

Quisiera decirte lo que yo siento
Pero tengo miedo de que me rechases
Y que solo en mi mente vivas para siempre
Por eso yo quisiera ese por quien tu te desvelas y te desesperas
Yo quisiera ser tu llanto porque se que viene de tus sentimiento

Yo quisiera ese por quien tu despertaras ilusionada
Yo quisiera que vivieras de mi siempre enamorada

Yo oh oh quisiera ser tu llanto tu vida

Bohužel k tomuto textu není obrázek :/