Březen 2018

SOY LUNA 2 - EPIZODA 49

Včera v 21:10 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 17.8 2017
POPRVÉ V ČR ▶ 19.3 2018

EPIZODA KE STAŽENÍ (Není)
EPIZODA ONLINE ZDE


Konečně tady máme po dlouhé pauze novou epizodu, tak si ji užijte!

SOY LUNA LIVE 2018 - NANTES, MONTPELLIER A VOLNO HERCŮ

Sobota v 19:56 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO
Po delší době se vám hlásím a nejprve se omlouvám, že nevycházeli články...Momentálně jsem ráda, že zvládám život mimo blog a prostě nechci vydávat články, které budu psát jen z donucení. Snad to chápete :)
V dnešním článku se společně podíváme, jak to vypadalo na posledních koncertech v rámci Francie. Po koncertu v Lille se turné přesunulo do města Nantes, které leží na řece Loiře. A co v tomto městě herci dělali? Vyrazili do Les Machines de Ille, což je projekt na pomezí imaginárního světa J. Verna a mechanických strojů Leonarda da Vinciho, kde je největší atrakcí padesátitunový hydraulický slon. V pátek 2. března se potom konal koncet v aréně Zénith de Nantes a opět se vydařil.
Po koncertu se přemístili do poslední zastávky v rámci Francie a to do Montpellieru. V sobotu bylo nádherné počasí, a tak se herci vydali do centra města. V neděli 4. března se uskutečnil koncert, z kterého jste mohli vidět na Facebooku livestream, kde jsme ve skvělé kvalitě mohli slyšet hned 5 písniček.

Záznam z livestreamu


A protože už byli všichni na turné více jak dva měsíce mohli si dopřát 10 dní volno, které skončilo tento čtvrtek. Každý své volno pojal trochu jinak.. Ruggero odletěl do Argentiny za Candelárií, kde si užíval letní počasí. Karol přiletěla do Mexika, kde strávila čas s rodinu a taky měla pár interview. Valentina navštívila Paříž a poté spolu s Anou Jarou a Jorgem zavítali do Madridu na premiéru filmu Loving Pablo, v kterém zazářila Penélope Cruz. Jorge po premiéře odletěl na Kanárské ostrovy. Michael se přesunul do Alp, kde si zasnowboardoval a pak odletěl za Anou Jarou do její rodné Valencie. Chiara navštívila Paříž, kde se zúčastnila modní přehlídky značky Chanel. Gastón zavítal do Nizozemí a Dánska, a Malena se vydala do Belgie.

Fotky z dnů, kdy měli herci volno


Fotky z koncertů a M&G najdete v celém článku!

SOY LUNA LIVE 2018 - PAŘÍŽ A LILLE

2. března 2018 v 20:06 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO
Hned po skončení koncertu v Marseille se turné přesunulo do kouzelné Paříže. Herci měli dva dny volno, a proto si mohli náležitě užít prohlídku města.
Ve čtrvrtek 22. února se pro všechny stala bodem programu Eiffelova věž, kterou si prohlédli z mnoha míst a samozřejmě nevynechali ani jízdu lanovkou do tří dostupných pater. Jako další navštívili muzeum Louvre, kde spatřili neslavnější portrét všech dob Monu Lisu! Poté se někteří prošli Tuilerijskou zahradou nebo se podívali na Vítězný oblouk. Do města přijela Katja Martinez, se kterou se setkala Chiara a užila si s ní skvělý den zakončený koncertem rappera Russe. Karol Sevilla navštívila se svými kamarádkami velmi oblíbený Disneyland! A posledním bodem programu se hlavně pro děvčata stal večírek v maskách.
V pátek 23. února pro změnu Disneyland navštívilo zbytek obsazení a strávili v něm celý den, který byl zakončený ohňostrojem. Chiara byla s nejlepší kamarádkou Katjou a Karol se věnovala tisku.
O víkendu 24. a 25. února se konaly koncerty v aréně Zénith de Paris, kde herce přišla podpořit Katja. Opět se jednalo o neskutečné show v téměř vyprodané aréně.

Po nedělním koncertu se obsazení přesunulo do mrazivého města Lille, které se nachází na severu Francie poblíž hranic Belgie. V pondělí měli herci volno, a tak někteří vyrazili do zmiňované Belgie, kde si to užili. Koncerty se konaly v úterý a středu v aréně Zénith de Lille a moc se povedly.

Karol v Disneylandu

Osobní fotky herců z Paříže

Fotky z koncertů ve skvělé kvalitě najdete v celém článku!!!

SOY LUNA LIVE 2018 - TOULOUSE, NICE A MARSEILLE

1. března 2018 v 20:13 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO

Máme za sebou dalších pár zastávek, tak si je pojďme společně zrekapitulovat. Z Bordeauxu se turné přesunulo do města Toulouse, které leží na jihozápadě Francie a je čtvrtým největším městem tohoto státu. Tam se konal koncert v neděli 18. února v aréně Zénith de Toulouse. Poté herci cestovali přes 600 km do města Nice, a protože měli celý den volno udělali si výlet do nedalekého Monaca. V Monacu samozřejmě nestrávili celý den, takže věnovali nějaký čas i prohlídce města Nice. V úterý 20. února potom předvedli v aréně Zénith de Nice skvělou show. Hned po skončení koncertu se turné přesunulo do města Marseille, které leží na pobřeží Středozemního moře, ve Lvím zálivu. V Marseille koncertovali hned ve středu 21. února v krytém amfiteátru La Dôme. Nakonec ještě přidávám jednu novinku a to, že organizátoří přidali do seznamu měst hlavní město Slovinska Lublaň. Koncert se tam odehraje v Aréně Stožice 3. dubna.Záběry z koncertů najdete v celém článku