Duben 2018

SOY LUNA LIVE 2018 - VÍDEŇ, LIPSKO A POSLEDNÍ KONCERT V BRUSELU

24. dubna 2018 v 20:49 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO


Po skončení koncertu v Lublani se turné přesunulo k našim sousedům do Rakouska přesněji do Vídně, která je Česku a Slovensku nejblíže. Cestou nemohla chybět ani párty ve SleeperBusu, kterou si podle videí nejvíc užil Michael Ronda. Herci si ve Vídni nenechali ujít prohlídku města, takže navštívili např. barokní palácový komplex Belveder, dóm sv. Štěpána nebo secesní orloj (Ankeruhr). Samozřejmostí se stala i ochutnávka typického vídeňského řízku. Koncerty se zde konaly rovnou dva a to 5. a 6. dubna ve Wiener Stadthalle aréně. Fanoušci jak z Česka tak ze Slovenska byli po koncertech obzvláště nadšení, protože Jorge a Karol dali na IG naše vlajky❣❣❣

Z Vídně se poté herci přesunuli přes Česko do předposlední zastávky celého turné a to do Lipska. V Lipsku bylo nádherné počásí proto herci vyrazili do centra města a také do parku. Předposlední koncert se konal v neděli 8. dubna v aréně Leipzig a opět se velmi vydařil. Mnozí z vás se tam dostali, takže doufám, že jste si ho maximálně užili.

Z Lipska se turné přemístilo do poslední zastávky celého turné, kterou se stala Belgie a její hlavní město Brusel. Zde se konal úplně poslední koncert v rámci Evropy a to 9. dubna v aréně Palais 12. Tento koncert byl asi ten úplně nejemotivnější protože byl poslední a všechny čekalo velké loučení. V průběhu koncertu mohli fanoušci slyšet spoustu děkovných řečí herců, kdy třeba Valentina děkovala Maleně, Jorge zase Aně a Chiaře. Největší překvapení nastalo nakonci show, kdy Karol poděkovala Chiaře, ke které si během turné našla cestu... Řekla jí, že ji moc miluje a že je velmi talentovaná a má neuvěřitelný hlas. Chiaru i všechny fanoušky to velmi dojalo, takže následovalo velké objetí, do kterého se postupně přidali všichni z obsazení a také tanečníci.


Evropské turné tedy máme úspěšně za sebou. Od ledna turné procestovalo 9 zemí, 37 měst a odehrálo 48 koncertů. V Curychu a Berlíně turné dohromady vydělalo přes 20 milionů korun. Každý koncert navštívilo tisíce fanoušků, kteří si splnili sen a viděli své idoly naživo. Byli jsme svědky koncertů plných emocí,lásky, přátelství, skvělých písní, kostýmů tanečníků. Já byla z koncertů naprosto unešená a hodnotím je nejlíp, jak to jen jde! Jsem na všechny herce strašně moc pyšná protože je úžasné, co za tak krátkou dobu dokázali❤❤ Já samozřejmě nakonec děkuju vám, že jste všechny články sledovali. Snažila jsem se, aby jste z článků získali i nějaké informace a ne jenom to, kdy a kde byl koncert, tak doufám, že se mi to aspoň trošku dařilo.

Osobní fotky herců


Videa a galerii z úplně posledních koncertů najdete v celém článku!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 64

19. dubna 2018 v 22:44 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 7.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 19.4.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE


Poslední epizoda před měsíční pauzou, tak si ji užijte! :)

SOY LUNA 2 - EPIZODA 63

18. dubna 2018 v 21:10 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 6.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 18.4.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE


Polibek Benicia a Ámbar😮

SOY LUNA 2 - EPIZODA 62

18. dubna 2018 v 15:39 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 5.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 17.4.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Rozchod Luttea😭😭😭

SOY LUNA 2 - EPIZODA 61

16. dubna 2018 v 21:06 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 4.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 16.4.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Ty hádky mezi Lunou a Matteem mi lámou srdce😭💔💔

START 3. SÉRIE V ARGENTINĚ!

16. dubna 2018 v 14:56

Dnešní datum 16. duben znamená další obrovský mezník pro všechny fanoušky Soy Luny, protože právě dnes startuje v Argentině 3. série! Je to přesně rok a den od příchodu 2.série na argentinské obrazovky. Nová série nám přinese nová tajemství, přátelství, lásky a určitě spoustu emocí. Nebude nouze ani o nové postavy a speciální hosty jako Dove Cameron, Sofie Carson nebo Mia Jenkins.

Premiéry se hned následující týden dočká Španělsko a Francie. Itálii čeká premiéra 28. května a Německo 4. června. My v Česku a na Slovensku by jsme se nové série měli dočkat opět na podzim.

Trailer s CZ titulky

Teaser s CZ titulky

Na youtube kanálu DisneyChannelLAVEVO se objevily videoklipy k písním Quiero Verte Sonreir, Modo Amar a lyrics videoklipy k Soy Yo a Modo Amar. Určitě stojí zato si je pustit :) Do komentářů mi určitě dejte vědět, jak se vám líbí videoklipy a jestli se těšíte na poslední sérii.

U nás ještě stále běží druhá série, tak ji nezapomeňte sledovat! Čeká nás posledních 20. epizod + 1 pauza, která začíná příští týden :(

SOY LUNA LIVE 2018 - STUTTGART, OBERHAUSEN, FRANKFURT NAD MOHANEM, LUBLAŇ

13. dubna 2018 v 19:39 SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO

Po koncertu v Mnichově se turné přesunulo do Stuttgartu, kde si herci dopřáli tři dny odpočinku. V Stuttgartu jako první navštívili prádelnu :D O tom jsem se vám možná ještě nezmínila, že herci zase tolik oblečení s sebou nemají, takže se vždycky v konkrétním městě staví v prádelně, kde jim věci vyperou a oni je mohou znovu nosit. Z prádelny vyrazili do centra a k večeru už oslavovali narozeniny tanečnice Mile. Karol mezitím hrála fotbal... Ruggero potom v noci skládal písně, takže snad se od něj dočkáme alba! Další den Chiara navštívila budovy muzeí Mercedes - Benz a Porsche. Koncert se konal ve čtvrtek 29. března v Hanns-Martin-Schleyer-Halle a jako vždy byl velkolepý.

Další zastávkou bylo město Oberhausen, kde si prohlédli město a setkali se s mnoha fanoušky.... Hlavně se připravovali na náročný den, protože je v sobotu 31. března čekaly dva koncerty, v 15:00 a 19:00 v König-Pilsener aréně. Karol nám onemocněla, takže i to co zpívala na předešlých koncertech naživo teď bohužel zaznělo na playback.

Po náročném dni v Oberhausenu se hned následující den nacházeli v patém největším městě Německa, Frankfurtu nad Mohanem. Zde se konal koncert 1. dubna ve Festhalle aréně. Musí říct, že tato aréna se mi zatím líbila úplně nejvíc :) Koncert zde proběhl ve skvělé atmosféře.

Ještě tu noc cestovali SleeperBusem do Slovinska přesněji do Lublaně. Zde strávili všichni kromě Karol část dne u Bledského jezera a poté nevynechali ani procházku hlavním městem. Karol trávila čas se svojí maminkou a bratrem, společně navštívili například Lublaňský hrad, ve kterém se nachází nejmladší muzeum loutek v Evropě. Koncerty se v tomto městě konaly dva, a to v úterý 3. dubna a středu 4.dubna.


Videa a velkou galerii najdete v celém článku!!!!!!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 60

12. dubna 2018 v 21:02 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 1.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 12.4.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE


Užijte si epizodu!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 59

11. dubna 2018 v 21:40 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 31.8.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 11.4.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Gastina😍🖤 Užijte si epizodu!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 58

10. dubna 2018 v 20:44 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 30.8.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 10.4.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Užijte si epizodu se speciálním hostem Sabrinou Carpenter!