Květen 2018

SOY LUNA 2 - EPIZODA 72

31. května 2018 v 22:10 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 19.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 31.5.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Užijte si epizodu! Už budou následovat jenom 2 týdny nových epizod!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 71

30. května 2018 v 21:13 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 18.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 30.5.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Užijte si epizodu, ve které máme další polibek Luttea!❤❤ Myslíte, že se dají zase dohromady? Určitě mi dejte vědět do komentářů!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 70

29. května 2018 v 22:01 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 15.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 29.5.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Konečně polibek Simbar😍😍 Užijte si epizodu!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 69

28. května 2018 v 22:26 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 14.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 28.5.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Užijte si epizodu!

SOY LUNA 2 - EPIZODA 68

24. května 2018 v 22:21 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 13.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 24.5.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Užijte si epizodu! :)

SOY LUNA 2 - EPIZODA 67

23. května 2018 v 21:56 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 12.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 23.5.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Užijte si epizodu! :) Btw. Jak se vám líbí Luna s parukou?

SOY LUNA 2 - EPIZODA 66

22. května 2018 v 21:22 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 11.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 22.5.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE


Pelfi😍😍 Aktuálně patří mezi mé oblíbené páry ze Soy Luny❤

SOY LUNA 2 - EPIZODA 65

21. května 2018 v 21:18 EPIZODY

POPRVÉ V ARGENTINĚ ▶ 8.9.2017
POPRVÉ V ČR ▶ 21.5.2018

EPIZODA KE STAŽENÍ TADY
EPIZODA ONLINE ZDE

Konečně tady máme po měsíci novou epizodu a s ní i menší návrat Sebase! Připomínám, že už nás čeká pouze 16 epizod, ta poslední bude odvysílána 14. června. V sobotu vyšel rozhovor s Karol, tak si ho ZDE určitě přečtěte.

KAROL SEVILLA MLUVÍ O JEJÍ MINULOSTI, PŘÍTOMNOSTI, BUDOUCNOSTI A PŘIZNÁVÁ: "NEMÁM ČAS SE ZAMILOVAT"

19. května 2018 v 20:18 ROZHOVORY
V 15 letech přišla do země z Mexika jako protagonistka Soy Luny, seriálu od Disney, který již vysílá třetí sérii. O tři roky později se tato neznámá teenagerka stala hvězdou, která po světě zaplňuje divadla. Měsíc před zahájením turné v Argentině máme rozhovor s dívkou, která přiznává: "Jsem ráda, když mě lidé zastaví na ulici, aby mě požádali o autogram."


Carol Itzitery Piña Cisneros (18), umělecky známá jako Karol Sevilla, vypadá jako sladká cukrová vata, jedna z těch, která se na jaře prodává na náměstích a v parcích. Vždy se usmívá. Je jemná, laskavá, sladká a mluví pomalu. Na její tváři nevidíte grimasu nepříjemnosti, ačkoli musela čekat půl hodiny na novináře, který byl zpožděn dopravním chaosem v Buenos Aires.
"Žiju sen a nechci, aby tuto radost něco zkazilo. Mám smíšené pocity: emoce a úzkost mám pro všechno, co přichází "

Ve věku 15 let, dcera Caroliny a Javiera, sestra Angela (26) a Mauricia (25 let, výživový lékař) musela opustit část své rodiny a přátele a přestěhovat se do Argentiny, doufajíc v to, že v novém Disney seriálu nahradí Violettu, která byla nevídaným úspěchem v historii televize. Ačkoli to vypadalo jako nemožný úkol, malá Karol to dokázala. Dnes můžeme Soy Lunu vidět ve 150 zemích a v 15 jazycích. V naší zemi, zahrnuje nové turné devět koncertů v Luna Parku a prohlídku šesti provincií.

Z jednoho dne na druhý, si její andělský hlas a její jemný dětský pohled získal srdce milionu dětí po celém světě a způsobil revoluci. Děti začali jezdit na bruslích (jako její postava), a Karol Sevilla přestala být anonymní dítě, a stala se hvězdou. A ačkoli ji nikdo neučí, jak zvládnout slávu, říká: "Naučila jsem se to a netrpím šílenstvím, které je vyvolané tím, že jsem oblíbená osoba."

Tam, kde je její matka 24 hodin po jejím boku, je tajemstvím, jak drží nohy pevně na zemi."Ona je můj talisman a moje "mamanager". Velmi mě podporuje ve všem, co říkám. Ven chodím velmi málo, protože nemám ráda, když jsem obklopená ochrankou nebo zavřená ve VIP, kde mě nikdo nemůže vidět. Jsem ráda, když mě lidé zastaví na ulici, aby mě požádali o autogram!", směje se.


Jaké to bylo opustit pokoj mexické dospívající dívky, přestěhovat se do Argentiny a žít od hotelu k hotelu v hlavních městech světa?

- Šílené. Měla jsem iluzi, že Soy Luna je úspěšná, ale nikdy jsem si nevšimla, že až tak. Veřejnost je na tom závislá od první kapitoly a díky úspěchu jsme se zúčastnili turné po Latinské Americe a Evropě. Dokonce ani v mém nejambicióznějším snu jsem si nedokázala představit něco takového.

Jak se narodila tvoje láska k tomuto povolání? Máš herce v rodině?

- Ne. Jsem jediná! Všechno začalo v mých šesti, kdy jsem natočila své první reklamy. Poté jsem hrála v seriálech a v roce 2015 mi bylo řečeno, že jsem byl Disneym zvolena jako protagonistka nového seriálu.

Změnil se tvůj život?

- Úplně. Pro začátek jsem opustila část své rodiny v Mexiku a přijela jsem s matkou do Argentiny.

Proč nepřijel i otec s tvými dvěma bratry?
-Protože jsme vlastně nevěděli, jak dlouho to bude trvat a co se může stát. Pro nás to bylo těžké rodinné rozhodnutí. Otec pracuje v Mexiku jako instalatér a nechtěl ztratit zákazníky. Navíc můj bratr Angelo trpí paralýzou a vyžaduje zvláštní péči.

Chybí ti?
- Strašně! To je to, co mi chybí nejvíc z doby, kdy jsem byla neznámá dívka: být s rodinou, grilovat v domě mých strýců, můj dědeček..

Přizpůsobila ses Argentině?
- Ano, i když to byla velká změna kultury. Jakmile jsem přišla, zapsala jsem se do školy, dokončila střední školu. Jsem v posledním ročníku.

Jsi dobrá studentka?

- Nejlepší na světě! Nevěříte mi?

Ano, jen jsem pobaven tím, jak to říkáš...

- Mám obličej, u kterého si myslíš, že jsem napůl nejistá. Ale naopak! Zatímco ve třídě trávím svůj čas mluvením, můj průměr nikdy neklesne pod 9 nebo 10.

Budeš po skončení střední školy pokračovat ve studiu?

- Mám ráda fotografování, takže bych pravděpodobně chtěla dělat něco s tím.

Jsi oficiální fotografka turné?
- Ne oficiální, ale fotografie dělám.

Máš pocit že musíš náhle vyrůst?
- V mnoha ohledech ano. Jako osoba, jako herečka, jako profesionálka... ale ne výškově! (smích)

Kolik měříš?
- To je tajemství, které nikdy neprozradím ... (smích).


Co sis na Argentině zamilovala?

- Opravdu se mi líbí tým San Lorenzo, jsem jejich velká fanynka. Taky milanesa napolitana (argentinské jídlo) a kultura, kterou tady máte. Další velmi pěkná věc jsou lidé. Jsou milí... To se mi moc líbí!

Kromě milanese napolitana, máš tu ráda jídlo?

- Velmi málo! Jsem tady čtyři roky a stále jsem si nezvykla. Vždycky hledám místo, kde prodávají tacos, nebo něco podobného tomu, co jsem jedla v Mexiku.

Posloucháš místní hudbu?

- Ano, stala jsem se fanynkou skupiny Soda Stereo (od nich pochází originál písně Prófugos). Před několika týdny jsem měla možnost setkat se s Charly Alberti a Zetou Bosiem na slavnostním vyhlášení.

Když už mluvíme o lásce, máš přítele?
-Ne, navždy svobodná: vždycky sama! (smích) Nemám čas se zamilovat...

- Zdá se, že jde o frázi z Popelky, kterou napsal Charles Perrault! Je to tak?
- Je to pravda. Jsem pořád na zkouškách, cestuju; Sotva jdu ven. Nemám čas se s někým setkat. Správná osoba se ani nedostavila, přítel ani není něco, co chci. Chci dělat správně věci v mé kariéře. Pokud udělám několik kroků najednou, můžu spadnout.

Nikdy ses nezamilovala?

- Zatím ne. Pravdou je, že ne.

S jakými umělci tvojí generace se ztotožňuješ nebo jakým způsobem bys je chtěla následovat?

- Ariana Grande má nádherný hlas a Martina Stoessel boduje s novým albem. Obě je miluju. Mám velké sny. V hraní bych ráda udělala kariéru jako Robert Downey Jr, který hraje Iron Mana, a jako zpěvačka bych chtěla dosáhnout úrovně Seleny Gomez.

Přijde velké turné, které je určeno naší zemi.. Je nějaké místo, které bys chtěla navštívit?

- Na výlety moc nejezdím: jedu z letiště na hotel, odtud na stadion, a pokud mám volný den, ráda spím a odpočívám. Moje dychtivost je, být s mými fanoušky a poskytnout jim nádherné koncerty.

Co nemůže chybět v tvém kufru, když jezdíš na tak dlouhé cesty?

- Kromě mojí mámy... moje pyžama s obrázky! Nosím jich plný kufr. Je to jedna z mých nejoblíbenějších věcí na světě. Kdyby bylo na mě, chodila bych v tom celý den. A ještě reproduktor na poslouchání hudby.

Jaké to bylo, vrátit se do Mexika jako hvězda?

- Velmi emocionální. Vzpomínám si, že jsem opouštěla letiště a uviděla gigantickou fotografii obálky časopisu a řekla jsem: "Jaká krása! Kdo je ta žena?" A když se auto přiblížilo, uvědomila jsem si, že jsem to já. Začala jsem plakat, protože jsem pochopila, že veškeré úsilí mě a mé rodiny stojí za to.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes vám přínáším na blog nejnovější rozhovor s Karol Sevillou, který poskytla časopisu GENTE! Myslím, že tohle je jeden z nejzajímavějších rozhovorů, co s ní byl udělán. Překládání mě moc bavilo, tak určitě dejte vědět, jestli mám překládat více rozhovorů :) Nezapomeňte, že už od pondělí pokračuje Soy Luna, u které nás čeká posledních 16 epizod.

KATJA MARTÍNEZ - ZAJÍMAVOSTI #11

6. května 2018 v 20:08 ZAJÍMAVOSTI O HERCÍCH

Po skoro půl roce jsem zpět s vaší oblíbenou rubrikou, kde se věnujeme zajímavostem o hercích. Rozhodla jsem se, že se vrátím ke starým rubrikám, takže snad se brzo dostanu i k backstage a k překladům nějakých těch rozhovorů. Určitě mi dejte vědět, jestli o to stojíte! Dnes se dostala na řadu herečka, modelka a taky tak trochu zpěvačka Katja Martinez, která v seriálu hraje Jazmin Carvajal.

- Celým jménem Katja Martínez de La Presa.
- Narodila se 24. července 1995 v Argentině.
- Je ve znamení lva.
- Je dcerou zpěváka Andrése Cira Martíneze a Caroliny de Presy.
- Má sestru Manuelu a bratra Alejandra.
- Katja už několikrát vystupovala spolu s otcem a jeho kapelou.
- Objevila se i ve videoklipu jejího otce k písni Caminando, kde ji možná nepoznáte protože měla vypat jako Ciro.
- Už od dětství se věnovala divadlu a zpěvu.


- V televizi se objevila už v roce 2014, kdy ztvárnila Zayna Malika v show Tu cara me suena (Tvoje tvář má známý hlas).
- Co se týče jejích divadelních zkušeností, tak v roce 2014 působila v hře Criatura Emocional, kde zvárňovala hned několik postav.
- Ráda hraje hru The Sims.
- V roce 2016 byla dvakrát nominována v Kids Choice Awards.
- Kvůli osobním důvodům se nezúčastnila turné Soy Luna Live.
- V rámci Soy Luny se nejvíce spřátelila s Karol Sevillou a Chiarou Parravicini.
- Tento rok se díky spolupráci s firmou Levis dostala na americký festival Coachella.

Můj názor - Katja patří k mým nejoblíbenějším herečkám ze Soy Luny. Jazmin hraje skvěle a někdy je vážně vtipná! Jsem ráda, že si rozumí s Karol❤ Jsem zvědavá, jak se její budoucnost bude dál vyvíjet, protože si myslím, že má spoustu předpokladů k tomu uspět. Já jí přeji jenom to nejlepší.

To by bylo pro dnešní článek všechno. Doufám, že jste se dozvěděli o Katja něco nového :) Mějte se krásně!