ROZHOVORY

ROZHOVOR S KAROL SEVILLOU A RUGGEREM PASQUARELLIM❤❤

1. prosince 2017 v 17:04
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Dnes vám na blog přináším rozhovor s Karol a Ruggerem, který jsem pro vás sama přeložila. Vybrala jsem právě tento článek, protože mi přijde nejvíce zajímavý. Článek je sice asi necelý půl rok starý, tak doufám, že vám to nevadí.

Stačila jedna série k tomu, aby se mladá veřejnost zamilovala do argentinského seriálu Soy Luna od Disney. Už byla potvrzena 3. série a také evropské turné. Všichni jsou teď v jednom kole, protože probíhá, jak natáčení, tak i tréninky choreografií už k zmiňovanému turné, které odstartuje v lednu...
Karol Sevilla, narozena v roce 1999, hraje Lunu Valente, mladou bruslařku pokorného původu, která se přestěhuje do Buenos Aires a musí se vypořádat s novým životem v metropoli, novými přátelstvími a novou láskou. Ruggero Pasquarelli, narozen v roce 1993 je známou osobností Disney Channelu, protože hrál Federica ve Violettě.
V Soy Luně je Matteo Balsano, bruslař, který se zamiluje do Luny. V druhé sérii se ovšem zdá, že věci mezi nimi nejsou dobré, jak nám i sami potvrdili během rozhovoru.


Jak se vyvíjí vztah Mattea a Luny v 2. sérii?
Karol: Moc spolu nevychází...Proběhnou mezi nimi hádky a konflikty.
Ruggero: Matteo nechce, aby Luna trpěla a chce ji od sebe odehnat, protože ho otec chce poslat studovat na Oxford. Tím, že Luně neřekl pravdu ještě víc trpí. Jak Karol říká, proběhne mezi nimi pár hádek, Luna má na Mattea spoustu otázek... Ale nakonec se stane něco krásného, protože láska vždycky nad vším zvítězí.

Ztotožňujete se se svými postavami? Jakou změnou projdou vaše postavy v 2. sérii?
Ruggero: Je zřejmé, že se mi Matteo podobá. Identifikuji se v něm, oblékám se podobně jako on. Když dáte něco ze své osobnosti do své postavy, práce je hned jednodušší. Matteo ve druhé sérii zpívá mnohem víc než v první, rád píše písně, tak jako já. Ve skutečnosti jsem v 2.sérii zapůjčil písničku Matteovi: zvláštní píseň, kterou zpívá Matteo Luně.
Karol: Luna prochází neuvěřitelnou změnou v 2. sérii: zjistí pravdu o své minulosti, pozná kdo je skutečně Luna Valente a jaká je její skutečná identita. A pak je tam nová postava, Alfredo (Roberto Carnaghi), který má zvláštní propojení s Lunou. Alfredo Luně někoho připomíná, ale neví koho...

Pokračování v celém článku!

INTERVIEW S VALENTINOU ZENERE!

24. července 2017 v 13:05
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Dnes vám na blog přináším krátký rozhovor s Valentinou Zenere, který poskytla časopisu POPCORN. Tento rozhovor jste mohli najít v červnovém vydání :)

Teď ještě něco málo o Valentině. Valentina Zenere hraje nejvíce nenáviděnou postavu v Soy Luně - Ámbar Smith. A hraje svou roli moc dobře. Má to dokonce i černé na bílém: Valentina vyhrála v roce 2016 tři Kids Choice Awards za největší potvoru! Kariéru rozjela už jako malá holka! Ještě ji nebylo ani deset let, když hrála v reklamě na panenky Barbie. Ve 13 letech si ulovila svou první roli v teenagerovském seriálu Casi Ángeles.


Valentino, neměla jsi někdy problémy s fanoušky, kteří Ámbar nenávidí?
Naštěstí ne! :) Ámbar je sice nenáviděná, ale mě fanoušci milují! Dělají rozdíl mezi mnou a mou rolí. Naštěstí!

Baví tě hrát takovou potvoru?
A jak! Můžu si užívat své temné stránky. :) Pomluvy a být hnusná - taková bych v soukromí nikdy nebyla!

Co tě na fanoušcích nejvíce těší?
Těší, to není to správné slovo. Co mě vždycky udiví je, jak fanoušci vyvádí a kříčí, když mě vidí. Moc ráda bych jim vysvětlila, že nejsem jiná než oni - jsem úplně normální holka.

Pokračování v celém článku :))

INTERVIEW S RUGGEREM!

28. ledna 2017 v 14:12
Ahoj všíchni!
Dnes pro vás mám jeden exkluzivní článek, a to rozhovor s Ruggerem který poskytl Top dívce! Jak už jsem zmiňovala v lednovém čísle časopisu Top dívka byl rozhovor s Ruggerem, a já jsem si řekla, že se o něj chci podělit i se čtenáři mého blogu. V rozhovoru najdete také fotky a odkazy. Doufám že se v tomto článku dozvíte něco nového, a že se vám bude líbit.

Ruggera vám asi představovat nemusím všichni ho totiž určitě znáte jako hošánka Mattea, který je králem plochy. Ale víte jaký nosí talisman? Nebo že prožívá vztah na dálku? Víte čeho se bojí? Ne? Tak čtěte dále!


Pokud jde o flirtování a lásku, jaké jsou mezi tebou a tvou postavou Mattea??
Matteo má holky rozhodně rád. Ale když se zamiluje do Luny, myslí si, že ona je ta jediná a je o tom přesvědčen. To samé se stalo i mně. V minulosti mi zamozřejmě moc lichotilo, když jsem byl zavalený pozorností od holek. Ale teď jsem se zamiloval a chci už jen tu jednu dívku - tu svoji.

Zbytek rozhovoru najdeš v celém článku!
 
 

Reklama