ROZHOVORY

KAROL SEVILLA MLUVÍ O JEJÍ MINULOSTI, PŘÍTOMNOSTI, BUDOUCNOSTI A PŘIZNÁVÁ: "NEMÁM ČAS SE ZAMILOVAT"

19. května 2018 v 20:18
V 15 letech přišla do země z Mexika jako protagonistka Soy Luny, seriálu od Disney, který již vysílá třetí sérii. O tři roky později se tato neznámá teenagerka stala hvězdou, která po světě zaplňuje divadla. Měsíc před zahájením turné v Argentině máme rozhovor s dívkou, která přiznává: "Jsem ráda, když mě lidé zastaví na ulici, aby mě požádali o autogram."


Carol Itzitery Piña Cisneros (18), umělecky známá jako Karol Sevilla, vypadá jako sladká cukrová vata, jedna z těch, která se na jaře prodává na náměstích a v parcích. Vždy se usmívá. Je jemná, laskavá, sladká a mluví pomalu. Na její tváři nevidíte grimasu nepříjemnosti, ačkoli musela čekat půl hodiny na novináře, který byl zpožděn dopravním chaosem v Buenos Aires.
"Žiju sen a nechci, aby tuto radost něco zkazilo. Mám smíšené pocity: emoce a úzkost mám pro všechno, co přichází "

Ve věku 15 let, dcera Caroliny a Javiera, sestra Angela (26) a Mauricia (25 let, výživový lékař) musela opustit část své rodiny a přátele a přestěhovat se do Argentiny, doufajíc v to, že v novém Disney seriálu nahradí Violettu, která byla nevídaným úspěchem v historii televize. Ačkoli to vypadalo jako nemožný úkol, malá Karol to dokázala. Dnes můžeme Soy Lunu vidět ve 150 zemích a v 15 jazycích. V naší zemi, zahrnuje nové turné devět koncertů v Luna Parku a prohlídku šesti provincií.

Z jednoho dne na druhý, si její andělský hlas a její jemný dětský pohled získal srdce milionu dětí po celém světě a způsobil revoluci. Děti začali jezdit na bruslích (jako její postava), a Karol Sevilla přestala být anonymní dítě, a stala se hvězdou. A ačkoli ji nikdo neučí, jak zvládnout slávu, říká: "Naučila jsem se to a netrpím šílenstvím, které je vyvolané tím, že jsem oblíbená osoba."

Tam, kde je její matka 24 hodin po jejím boku, je tajemstvím, jak drží nohy pevně na zemi."Ona je můj talisman a moje "mamanager". Velmi mě podporuje ve všem, co říkám. Ven chodím velmi málo, protože nemám ráda, když jsem obklopená ochrankou nebo zavřená ve VIP, kde mě nikdo nemůže vidět. Jsem ráda, když mě lidé zastaví na ulici, aby mě požádali o autogram!", směje se.


Jaké to bylo opustit pokoj mexické dospívající dívky, přestěhovat se do Argentiny a žít od hotelu k hotelu v hlavních městech světa?

- Šílené. Měla jsem iluzi, že Soy Luna je úspěšná, ale nikdy jsem si nevšimla, že až tak. Veřejnost je na tom závislá od první kapitoly a díky úspěchu jsme se zúčastnili turné po Latinské Americe a Evropě. Dokonce ani v mém nejambicióznějším snu jsem si nedokázala představit něco takového.

Jak se narodila tvoje láska k tomuto povolání? Máš herce v rodině?

- Ne. Jsem jediná! Všechno začalo v mých šesti, kdy jsem natočila své první reklamy. Poté jsem hrála v seriálech a v roce 2015 mi bylo řečeno, že jsem byl Disneym zvolena jako protagonistka nového seriálu.

Změnil se tvůj život?

- Úplně. Pro začátek jsem opustila část své rodiny v Mexiku a přijela jsem s matkou do Argentiny.

Proč nepřijel i otec s tvými dvěma bratry?
-Protože jsme vlastně nevěděli, jak dlouho to bude trvat a co se může stát. Pro nás to bylo těžké rodinné rozhodnutí. Otec pracuje v Mexiku jako instalatér a nechtěl ztratit zákazníky. Navíc můj bratr Angelo trpí paralýzou a vyžaduje zvláštní péči.

Chybí ti?
- Strašně! To je to, co mi chybí nejvíc z doby, kdy jsem byla neznámá dívka: být s rodinou, grilovat v domě mých strýců, můj dědeček..

Přizpůsobila ses Argentině?
- Ano, i když to byla velká změna kultury. Jakmile jsem přišla, zapsala jsem se do školy, dokončila střední školu. Jsem v posledním ročníku.

Jsi dobrá studentka?

- Nejlepší na světě! Nevěříte mi?

Ano, jen jsem pobaven tím, jak to říkáš...

- Mám obličej, u kterého si myslíš, že jsem napůl nejistá. Ale naopak! Zatímco ve třídě trávím svůj čas mluvením, můj průměr nikdy neklesne pod 9 nebo 10.

Budeš po skončení střední školy pokračovat ve studiu?

- Mám ráda fotografování, takže bych pravděpodobně chtěla dělat něco s tím.

Jsi oficiální fotografka turné?
- Ne oficiální, ale fotografie dělám.

Máš pocit že musíš náhle vyrůst?
- V mnoha ohledech ano. Jako osoba, jako herečka, jako profesionálka... ale ne výškově! (smích)

Kolik měříš?
- To je tajemství, které nikdy neprozradím ... (smích).


Co sis na Argentině zamilovala?

- Opravdu se mi líbí tým San Lorenzo, jsem jejich velká fanynka. Taky milanesa napolitana (argentinské jídlo) a kultura, kterou tady máte. Další velmi pěkná věc jsou lidé. Jsou milí... To se mi moc líbí!

Kromě milanese napolitana, máš tu ráda jídlo?

- Velmi málo! Jsem tady čtyři roky a stále jsem si nezvykla. Vždycky hledám místo, kde prodávají tacos, nebo něco podobného tomu, co jsem jedla v Mexiku.

Posloucháš místní hudbu?

- Ano, stala jsem se fanynkou skupiny Soda Stereo (od nich pochází originál písně Prófugos). Před několika týdny jsem měla možnost setkat se s Charly Alberti a Zetou Bosiem na slavnostním vyhlášení.

Když už mluvíme o lásce, máš přítele?
-Ne, navždy svobodná: vždycky sama! (smích) Nemám čas se zamilovat...

- Zdá se, že jde o frázi z Popelky, kterou napsal Charles Perrault! Je to tak?
- Je to pravda. Jsem pořád na zkouškách, cestuju; Sotva jdu ven. Nemám čas se s někým setkat. Správná osoba se ani nedostavila, přítel ani není něco, co chci. Chci dělat správně věci v mé kariéře. Pokud udělám několik kroků najednou, můžu spadnout.

Nikdy ses nezamilovala?

- Zatím ne. Pravdou je, že ne.

S jakými umělci tvojí generace se ztotožňuješ nebo jakým způsobem bys je chtěla následovat?

- Ariana Grande má nádherný hlas a Martina Stoessel boduje s novým albem. Obě je miluju. Mám velké sny. V hraní bych ráda udělala kariéru jako Robert Downey Jr, který hraje Iron Mana, a jako zpěvačka bych chtěla dosáhnout úrovně Seleny Gomez.

Přijde velké turné, které je určeno naší zemi.. Je nějaké místo, které bys chtěla navštívit?

- Na výlety moc nejezdím: jedu z letiště na hotel, odtud na stadion, a pokud mám volný den, ráda spím a odpočívám. Moje dychtivost je, být s mými fanoušky a poskytnout jim nádherné koncerty.

Co nemůže chybět v tvém kufru, když jezdíš na tak dlouhé cesty?

- Kromě mojí mámy... moje pyžama s obrázky! Nosím jich plný kufr. Je to jedna z mých nejoblíbenějších věcí na světě. Kdyby bylo na mě, chodila bych v tom celý den. A ještě reproduktor na poslouchání hudby.

Jaké to bylo, vrátit se do Mexika jako hvězda?

- Velmi emocionální. Vzpomínám si, že jsem opouštěla letiště a uviděla gigantickou fotografii obálky časopisu a řekla jsem: "Jaká krása! Kdo je ta žena?" A když se auto přiblížilo, uvědomila jsem si, že jsem to já. Začala jsem plakat, protože jsem pochopila, že veškeré úsilí mě a mé rodiny stojí za to.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes vám přínáším na blog nejnovější rozhovor s Karol Sevillou, který poskytla časopisu GENTE! Myslím, že tohle je jeden z nejzajímavějších rozhovorů, co s ní byl udělán. Překládání mě moc bavilo, tak určitě dejte vědět, jestli mám překládat více rozhovorů :) Nezapomeňte, že už od pondělí pokračuje Soy Luna, u které nás čeká posledních 16 epizod.

ROZHOVOR S KAROL SEVILLOU A RUGGEREM PASQUARELLIM❤❤

1. prosince 2017 v 17:04
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Dnes vám na blog přináším rozhovor s Karol a Ruggerem, který jsem pro vás sama přeložila. Vybrala jsem právě tento článek, protože mi přijde nejvíce zajímavý. Článek je sice asi necelý půl rok starý, tak doufám, že vám to nevadí.

Stačila jedna série k tomu, aby se mladá veřejnost zamilovala do argentinského seriálu Soy Luna od Disney. Už byla potvrzena 3. série a také evropské turné. Všichni jsou teď v jednom kole, protože probíhá, jak natáčení, tak i tréninky choreografií už k zmiňovanému turné, které odstartuje v lednu...
Karol Sevilla, narozena v roce 1999, hraje Lunu Valente, mladou bruslařku pokorného původu, která se přestěhuje do Buenos Aires a musí se vypořádat s novým životem v metropoli, novými přátelstvími a novou láskou. Ruggero Pasquarelli, narozen v roce 1993 je známou osobností Disney Channelu, protože hrál Federica ve Violettě.
V Soy Luně je Matteo Balsano, bruslař, který se zamiluje do Luny. V druhé sérii se ovšem zdá, že věci mezi nimi nejsou dobré, jak nám i sami potvrdili během rozhovoru.


Jak se vyvíjí vztah Mattea a Luny v 2. sérii?
Karol: Moc spolu nevychází...Proběhnou mezi nimi hádky a konflikty.
Ruggero: Matteo nechce, aby Luna trpěla a chce ji od sebe odehnat, protože ho otec chce poslat studovat na Oxford. Tím, že Luně neřekl pravdu ještě víc trpí. Jak Karol říká, proběhne mezi nimi pár hádek, Luna má na Mattea spoustu otázek... Ale nakonec se stane něco krásného, protože láska vždycky nad vším zvítězí.

Ztotožňujete se se svými postavami? Jakou změnou projdou vaše postavy v 2. sérii?
Ruggero: Je zřejmé, že se mi Matteo podobá. Identifikuji se v něm, oblékám se podobně jako on. Když dáte něco ze své osobnosti do své postavy, práce je hned jednodušší. Matteo ve druhé sérii zpívá mnohem víc než v první, rád píše písně, tak jako já. Ve skutečnosti jsem v 2.sérii zapůjčil písničku Matteovi: zvláštní píseň, kterou zpívá Matteo Luně.
Karol: Luna prochází neuvěřitelnou změnou v 2. sérii: zjistí pravdu o své minulosti, pozná kdo je skutečně Luna Valente a jaká je její skutečná identita. A pak je tam nová postava, Alfredo (Roberto Carnaghi), který má zvláštní propojení s Lunou. Alfredo Luně někoho připomíná, ale neví koho...

Pokračování v celém článku!

INTERVIEW S VALENTINOU ZENERE!

24. července 2017 v 13:05
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Dnes vám na blog přináším krátký rozhovor s Valentinou Zenere, který poskytla časopisu POPCORN. Tento rozhovor jste mohli najít v červnovém vydání :)

Teď ještě něco málo o Valentině. Valentina Zenere hraje nejvíce nenáviděnou postavu v Soy Luně - Ámbar Smith. A hraje svou roli moc dobře. Má to dokonce i černé na bílém: Valentina vyhrála v roce 2016 tři Kids Choice Awards za největší potvoru! Kariéru rozjela už jako malá holka! Ještě ji nebylo ani deset let, když hrála v reklamě na panenky Barbie. Ve 13 letech si ulovila svou první roli v teenagerovském seriálu Casi Ángeles.


Valentino, neměla jsi někdy problémy s fanoušky, kteří Ámbar nenávidí?
Naštěstí ne! :) Ámbar je sice nenáviděná, ale mě fanoušci milují! Dělají rozdíl mezi mnou a mou rolí. Naštěstí!

Baví tě hrát takovou potvoru?
A jak! Můžu si užívat své temné stránky. :) Pomluvy a být hnusná - taková bych v soukromí nikdy nebyla!

Co tě na fanoušcích nejvíce těší?
Těší, to není to správné slovo. Co mě vždycky udiví je, jak fanoušci vyvádí a kříčí, když mě vidí. Moc ráda bych jim vysvětlila, že nejsem jiná než oni - jsem úplně normální holka.

Pokračování v celém článku :))

INTERVIEW S RUGGEREM!

28. ledna 2017 v 14:12
Ahoj všíchni!
Dnes pro vás mám jeden exkluzivní článek, a to rozhovor s Ruggerem který poskytl Top dívce! Jak už jsem zmiňovala v lednovém čísle časopisu Top dívka byl rozhovor s Ruggerem, a já jsem si řekla, že se o něj chci podělit i se čtenáři mého blogu. V rozhovoru najdete také fotky a odkazy. Doufám že se v tomto článku dozvíte něco nového, a že se vám bude líbit.

Ruggera vám asi představovat nemusím všichni ho totiž určitě znáte jako hošánka Mattea, který je králem plochy. Ale víte jaký nosí talisman? Nebo že prožívá vztah na dálku? Víte čeho se bojí? Ne? Tak čtěte dále!


Pokud jde o flirtování a lásku, jaké jsou mezi tebou a tvou postavou Mattea??
Matteo má holky rozhodně rád. Ale když se zamiluje do Luny, myslí si, že ona je ta jediná a je o tom přesvědčen. To samé se stalo i mně. V minulosti mi zamozřejmě moc lichotilo, když jsem byl zavalený pozorností od holek. Ale teď jsem se zamiloval a chci už jen tu jednu dívku - tu svoji.

Zbytek rozhovoru najdeš v celém článku!
 
 

Reklama