SOY LUNA 2 BACKSTAGE

SOY LUNA 2 BACKSTAGE - NATÁČENÍ ROLLER JAMU A KDO S KÝM SDÍLÍ ŠATNU?!

1. listopadu 2017 v 18:03
Zdravím všechny SoyLuňáky a SoyLuňačky❤❤
Už nám začal listopad, tak rychle to uteklo, že za 12 dní končí pauza na Disney Channelu a my se dočkáme pokračování Soy Luny 2. Těšíte se? Určitě mi dejte vědět do komentářů!

Na vaše přání tu máme článek do rubriky backstage, která je u vás velmi oblíbená. V dnešním článku se budu věnovat Roller Jamu, který jsme mohli vidět v 10. epizodě a také vám povím, kdo s kým sdílí šatnu, protože se mě na to často ptáte... Tak bez dalšího okecávání jdeme rovnou na článek!


Pokračování v celém článku!!!

SOY LUNA 2 BACKSTAGE - FOCENÍ PROMO FOTEK + FINÁLNÍ FOTKY

23. září 2017 v 15:25
Ahoj SoyLuňáci a Soyluňačky!
Včera nám začal astronomický podzim a řekla bych, že blogy jsou pro podzim jako dělané. Uvaříte si teplý čaj nebo kakao, zabalíte se do deky a čtete články. Z tohoto důvodu mám podzim ráda, a co vy máte rádi podzim?

Tento týden nám přinesl nejenom podzim, ale také 2. sérii Soy Luny, a tak je na čase zveřejnit další článek do backstage rubriky. Dnes se dozvíte, jak vypadalo focení promo fotek k tak dlouho očekávané 2. sérii. Do komentářů mi můžete napsat, jestli by jste se chtěli podívat do backstage seriálu nebo focení :)


Pokračování v celém článku :)

SOY LUNA 2 BACKSTAGE - NOVÉ ŠKOLNÍ UNIFORMY

21. srpna 2017 v 18:37
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
V minulém článku do této rubriky jste mi dali najevo, že chcete pokračování, a tak jsem tady! Připomínám, že Soy Luna pokračuje již 18. září! Dneska se v tomto článku budeme věnovat škole, protože už je vážně za rohem. Přijde to jenom mě nebo ty prázdniny nějak rychle utekly? Každopádně budu se snažit do konce prázdnin vydávat články, tak nějak pravidelně.

Jak už jste mohli poznat z nadpisu nebo z fotky tento článek se bude věnovat škole, a to konkrétně Blake South College. Do komentářů mi dejte vědět, jestli byste chtěli chodit do Blaku stejně jako Luna.


Pokračování v celém článku :)

SOY LUNA 2 BACKSTAGE - SIEMPRE JUNTOS

27. července 2017 v 15:14
Ahoj SoyLuňáci a SoyLuňačky!
Podle statistik jsem zjistila, že vás hodně zajímá 2.série Soy Luny, která přijde do Česka v září. Už dříve jsem vám na blogu psala, že chci vydávat články k Soy Luně 2 a dnes je to tady. Rozhodla jsem se pro rubriku s názvem Soy Luna 2 backstage, kde se spolu podíváme do zákulisí natáčení Soy Luny 2. Tyto články asi nebudou moc textově obsáhlé a spíše budou obsahovat větší galerie.

Dnes se spolu podíváme na natáčení klipu k písni Siempre Juntos při kterém probíhalo taky natáčení epizod 25/26. Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, jestli mám v této rubrice pokračovat ať vím... V zásobě mám ještě spoustu fotek z backstage, takže je to na vás!

Pokud jste ještě neviděli klip k Siempre Juntos najdete ho ZDE


Pokračování v celém článku :)
 
 

Reklama