SOY LUNA LIVE / EN CONCIERTO

SOY LUNA LIVE 2018 - VÍDEŇ, LIPSKO A POSLEDNÍ KONCERT V BRUSELU

24. dubna 2018 v 20:49


Po skončení koncertu v Lublani se turné přesunulo k našim sousedům do Rakouska přesněji do Vídně, která je Česku a Slovensku nejblíže. Cestou nemohla chybět ani párty ve SleeperBusu, kterou si podle videí nejvíc užil Michael Ronda. Herci si ve Vídni nenechali ujít prohlídku města, takže navštívili např. barokní palácový komplex Belveder, dóm sv. Štěpána nebo secesní orloj (Ankeruhr). Samozřejmostí se stala i ochutnávka typického vídeňského řízku. Koncerty se zde konaly rovnou dva a to 5. a 6. dubna ve Wiener Stadthalle aréně. Fanoušci jak z Česka tak ze Slovenska byli po koncertech obzvláště nadšení, protože Jorge a Karol dali na IG naše vlajky❣❣❣

Z Vídně se poté herci přesunuli přes Česko do předposlední zastávky celého turné a to do Lipska. V Lipsku bylo nádherné počásí proto herci vyrazili do centra města a také do parku. Předposlední koncert se konal v neděli 8. dubna v aréně Leipzig a opět se velmi vydařil. Mnozí z vás se tam dostali, takže doufám, že jste si ho maximálně užili.

Z Lipska se turné přemístilo do poslední zastávky celého turné, kterou se stala Belgie a její hlavní město Brusel. Zde se konal úplně poslední koncert v rámci Evropy a to 9. dubna v aréně Palais 12. Tento koncert byl asi ten úplně nejemotivnější protože byl poslední a všechny čekalo velké loučení. V průběhu koncertu mohli fanoušci slyšet spoustu děkovných řečí herců, kdy třeba Valentina děkovala Maleně, Jorge zase Aně a Chiaře. Největší překvapení nastalo nakonci show, kdy Karol poděkovala Chiaře, ke které si během turné našla cestu... Řekla jí, že ji moc miluje a že je velmi talentovaná a má neuvěřitelný hlas. Chiaru i všechny fanoušky to velmi dojalo, takže následovalo velké objetí, do kterého se postupně přidali všichni z obsazení a také tanečníci.


Evropské turné tedy máme úspěšně za sebou. Od ledna turné procestovalo 9 zemí, 37 měst a odehrálo 48 koncertů. V Curychu a Berlíně turné dohromady vydělalo přes 20 milionů korun. Každý koncert navštívilo tisíce fanoušků, kteří si splnili sen a viděli své idoly naživo. Byli jsme svědky koncertů plných emocí,lásky, přátelství, skvělých písní, kostýmů tanečníků. Já byla z koncertů naprosto unešená a hodnotím je nejlíp, jak to jen jde! Jsem na všechny herce strašně moc pyšná protože je úžasné, co za tak krátkou dobu dokázali❤❤ Já samozřejmě nakonec děkuju vám, že jste všechny články sledovali. Snažila jsem se, aby jste z článků získali i nějaké informace a ne jenom to, kdy a kde byl koncert, tak doufám, že se mi to aspoň trošku dařilo.

Osobní fotky herců


Videa a galerii z úplně posledních koncertů najdete v celém článku!

SOY LUNA LIVE 2018 - STUTTGART, OBERHAUSEN, FRANKFURT NAD MOHANEM, LUBLAŇ

13. dubna 2018 v 19:39

Po koncertu v Mnichově se turné přesunulo do Stuttgartu, kde si herci dopřáli tři dny odpočinku. V Stuttgartu jako první navštívili prádelnu :D O tom jsem se vám možná ještě nezmínila, že herci zase tolik oblečení s sebou nemají, takže se vždycky v konkrétním městě staví v prádelně, kde jim věci vyperou a oni je mohou znovu nosit. Z prádelny vyrazili do centra a k večeru už oslavovali narozeniny tanečnice Mile. Karol mezitím hrála fotbal... Ruggero potom v noci skládal písně, takže snad se od něj dočkáme alba! Další den Chiara navštívila budovy muzeí Mercedes - Benz a Porsche. Koncert se konal ve čtvrtek 29. března v Hanns-Martin-Schleyer-Halle a jako vždy byl velkolepý.

Další zastávkou bylo město Oberhausen, kde si prohlédli město a setkali se s mnoha fanoušky.... Hlavně se připravovali na náročný den, protože je v sobotu 31. března čekaly dva koncerty, v 15:00 a 19:00 v König-Pilsener aréně. Karol nám onemocněla, takže i to co zpívala na předešlých koncertech naživo teď bohužel zaznělo na playback.

Po náročném dni v Oberhausenu se hned následující den nacházeli v patém největším městě Německa, Frankfurtu nad Mohanem. Zde se konal koncert 1. dubna ve Festhalle aréně. Musí říct, že tato aréna se mi zatím líbila úplně nejvíc :) Koncert zde proběhl ve skvělé atmosféře.

Ještě tu noc cestovali SleeperBusem do Slovinska přesněji do Lublaně. Zde strávili všichni kromě Karol část dne u Bledského jezera a poté nevynechali ani procházku hlavním městem. Karol trávila čas se svojí maminkou a bratrem, společně navštívili například Lublaňský hrad, ve kterém se nachází nejmladší muzeum loutek v Evropě. Koncerty se v tomto městě konaly dva, a to v úterý 3. dubna a středu 4.dubna.


Videa a velkou galerii najdete v celém článku!!!!!!

SOY LUNA LIVE 2018 - BERLÍN, KOLÍN NAD RÝNEM, MNICHOV

1. dubna 2018 v 20:51

Po dni stráveném ve švýcarské přírodě se herci přemístili do Berlína, kde měli ještě dva dny volno. Určitě se ptáte, co zajímavého v hlavním městě Německa dělali... V úterý a středu navštívili mnoho památek jako Berlínskou zeď, Budovu Říšského sněmu, Braniborskou bránu nebo třeba Židovský památník. Karol a Ruggero se nějaký čas věnovali tisku. Ve čtvrtek 22. března v 18:00 se konal koncert v Mercedes Benz Aréně a byl opět velkolepý.
Po koncertu se obsazení přesunulo do jednoho z nejstarších měst Německa konkrétně do Kolína nad Rýnem. Zde si herci udělali procházku po městě, kdy je nějakou chvíli dokonce pronásledovaly fanynky, ale i tak si stihli prohlédnout Katedrálu svatého Petra nebo náměstí. V sobotu 24. března se potom konal koncert v Lanxess aréně.
Hned následují den byli herci na otočku v Mnichově, kde vystoupili v Olympiahalle. Btw. Byl někdo z vás na koncertu?

Rozhovor s Karol a Ruggerem


Velkou galerii a videa z koncertů najdete v celém článku!

SOY LUNA LIVE 2018 - HAMBURK, MANNHEIM, CURYCH

27. března 2018 v 23:36
Po více jak týdenním volnu se herci přesunuli k našim sousedům do Německa, kde získalo mnoho českých a slovenských fanoušků možnost dostat se na koncert. První show v rámci Německa se konala 15. března v Hamburku v Barclaycard Aréně, ale ještě předtím herci vyrazili do centra města a taky je čekalo pár rozhovorů s tiskem. A protože měli hned následující den volno, každý ho trávil po svém...Např. Ana Jara s Michaelem zavítali do Heidelbergu a Valentina trávila čas se svým přítelem Marcosem. Další koncert následoval v sobotu 17. března v Mannheimu v SAP Aréně, po kterém se obsazení přesunulo do zasněženého Curychu ve Švýcarsku, kde si neodpustili ani koulovačku nebo párty v tourbusu :D Koncert se konal v neděli 18. března v aréně Hallenstadion. V pondělí zůstali ještě všichni v Curychu a užili si krásný den v přírodě. Poté už se přemístili do Berlína, ale o něm zase příště :)

Rozhovor s Karol a Ruggerem

Fotky herců, které se objevily na Instagramu

Velkou galerii a videa najdete v celém článku!

SOY LUNA LIVE 2018 - NANTES, MONTPELLIER A VOLNO HERCŮ

17. března 2018 v 19:56
Po delší době se vám hlásím a nejprve se omlouvám, že nevycházeli články...Momentálně jsem ráda, že zvládám život mimo blog a prostě nechci vydávat články, které budu psát jen z donucení. Snad to chápete :)
V dnešním článku se společně podíváme, jak to vypadalo na posledních koncertech v rámci Francie. Po koncertu v Lille se turné přesunulo do města Nantes, které leží na řece Loiře. A co v tomto městě herci dělali? Vyrazili do Les Machines de Ille, což je projekt na pomezí imaginárního světa J. Verna a mechanických strojů Leonarda da Vinciho, kde je největší atrakcí padesátitunový hydraulický slon. V pátek 2. března se potom konal koncet v aréně Zénith de Nantes a opět se vydařil.
Po koncertu se přemístili do poslední zastávky v rámci Francie a to do Montpellieru. V sobotu bylo nádherné počasí, a tak se herci vydali do centra města. V neděli 4. března se uskutečnil koncert, z kterého jste mohli vidět na Facebooku livestream, kde jsme ve skvělé kvalitě mohli slyšet hned 5 písniček.

Záznam z livestreamu


A protože už byli všichni na turné více jak dva měsíce mohli si dopřát 10 dní volno, které skončilo tento čtvrtek. Každý své volno pojal trochu jinak.. Ruggero odletěl do Argentiny za Candelárií, kde si užíval letní počasí. Karol přiletěla do Mexika, kde strávila čas s rodinu a taky měla pár interview. Valentina navštívila Paříž a poté spolu s Anou Jarou a Jorgem zavítali do Madridu na premiéru filmu Loving Pablo, v kterém zazářila Penélope Cruz. Jorge po premiéře odletěl na Kanárské ostrovy. Michael se přesunul do Alp, kde si zasnowboardoval a pak odletěl za Anou Jarou do její rodné Valencie. Chiara navštívila Paříž, kde se zúčastnila modní přehlídky značky Chanel. Gastón zavítal do Nizozemí a Dánska, a Malena se vydala do Belgie.

Fotky z dnů, kdy měli herci volno


Fotky z koncertů a M&G najdete v celém článku!

SOY LUNA LIVE 2018 - PAŘÍŽ A LILLE

2. března 2018 v 20:06
Hned po skončení koncertu v Marseille se turné přesunulo do kouzelné Paříže. Herci měli dva dny volno, a proto si mohli náležitě užít prohlídku města.
Ve čtrvrtek 22. února se pro všechny stala bodem programu Eiffelova věž, kterou si prohlédli z mnoha míst a samozřejmě nevynechali ani jízdu lanovkou do tří dostupných pater. Jako další navštívili muzeum Louvre, kde spatřili neslavnější portrét všech dob Monu Lisu! Poté se někteří prošli Tuilerijskou zahradou nebo se podívali na Vítězný oblouk. Do města přijela Katja Martinez, se kterou se setkala Chiara a užila si s ní skvělý den zakončený koncertem rappera Russe. Karol Sevilla navštívila se svými kamarádkami velmi oblíbený Disneyland! A posledním bodem programu se hlavně pro děvčata stal večírek v maskách.
V pátek 23. února pro změnu Disneyland navštívilo zbytek obsazení a strávili v něm celý den, který byl zakončený ohňostrojem. Chiara byla s nejlepší kamarádkou Katjou a Karol se věnovala tisku.
O víkendu 24. a 25. února se konaly koncerty v aréně Zénith de Paris, kde herce přišla podpořit Katja. Opět se jednalo o neskutečné show v téměř vyprodané aréně.

Po nedělním koncertu se obsazení přesunulo do mrazivého města Lille, které se nachází na severu Francie poblíž hranic Belgie. V pondělí měli herci volno, a tak někteří vyrazili do zmiňované Belgie, kde si to užili. Koncerty se konaly v úterý a středu v aréně Zénith de Lille a moc se povedly.

Karol v Disneylandu

Osobní fotky herců z Paříže

Fotky z koncertů ve skvělé kvalitě najdete v celém článku!!!

SOY LUNA LIVE 2018 - TOULOUSE, NICE A MARSEILLE

1. března 2018 v 20:13

Máme za sebou dalších pár zastávek, tak si je pojďme společně zrekapitulovat. Z Bordeauxu se turné přesunulo do města Toulouse, které leží na jihozápadě Francie a je čtvrtým největším městem tohoto státu. Tam se konal koncert v neděli 18. února v aréně Zénith de Toulouse. Poté herci cestovali přes 600 km do města Nice, a protože měli celý den volno udělali si výlet do nedalekého Monaca. V Monacu samozřejmě nestrávili celý den, takže věnovali nějaký čas i prohlídce města Nice. V úterý 20. února potom předvedli v aréně Zénith de Nice skvělou show. Hned po skončení koncertu se turné přesunulo do města Marseille, které leží na pobřeží Středozemního moře, ve Lvím zálivu. V Marseille koncertovali hned ve středu 21. února v krytém amfiteátru La Dôme. Nakonec ještě přidávám jednu novinku a to, že organizátoří přidali do seznamu měst hlavní město Slovinska Lublaň. Koncert se tam odehraje v Aréně Stožice 3. dubna.Záběry z koncertů najdete v celém článku

SOY LUNA LIVE 2018 - LYON, ŽENEVA A BORDEAUX

26. února 2018 v 23:12
Po delší době se vám opět hlásím s aktualitami k turné. Chtěla bych se omluvit, že teď na blogu nic nevycházelo, ale měla jsem minulý týden jarní prázniny a chtěla jsem si pořádně odpočinout. Teď jsem ale zase zpět a plná energie. Nebudu to tady zbytečně okecávat a rovnou půjdu k věci. Po skončení italské části turné se obsazení Soy Luny přesunulo do Lyonu, první zastávky v rámci Francie. Hned po příjezdu se ovšem obsazení rozdělilo na dvě poloviny. Ta jedna zůstala v Lyonu a užívala si krás města. Ta druhá tedy Karol, Ruggero, Valentina a Michael se odpojili a cestovali do Paříže. Tam je čekal stejně jako v předešlých zemích den věnovaný tisku. Na internetu se už objevilo spousta rozhovorů, tak jsem pro vás ty zajímavé vybrala. Večer poté Karol jako hlavní protagonistka seriálu vystoupila v televizním pořadu Touche pas à mon poste, kde v jejím podání zazněla písen Alas.

Přesně na svátek svatého Valentýna se konal už ve zmiňovaném Lyonu první koncert. I ve Francii zazněly dialogy v rodném jazyce tedy ve francouštině. Obdivuji herce, že se za tak krátkou dobu naučily fráze ve francouštině protože přiznejme si, že to není úplně nejlehčí jazyk. Show se vydařila a fanoušci odcházeli s nadšením. A protože byl Valentýn bylo samozřejmostí, že Michael a Ana Jara spolu strávili zbytek dne. Ruggero bohužel popřál své lásce krásného Valentýna pouze přes sociální sítě protože Candelária se po koncertu v Miláně vrátila do Buenos Aires.

Hned následující den 15. února si turné odskočilo z Francie do švýcarské Ženevy, která je od Lyonu vzdálená asi 150 km. Tam se odehrál koncert v Aréně Geneve.

Po skončení koncertu v Ženevě se turné přesunulo na jihozápad Francie konkrétně do města Bordeaux. V tomto krásném městě si herci prohlédli např. náměstí s burzou nebo městskou bránu Porte Cailhau. Samotný koncert se konal 17. února v Metropola Aréně.


Menší galerii a záběry z koncertů najdete v celém článku!!

SOY LUNA LIVE 2018 - MILÁNO, PADOVA, BOLOŇA

10. února 2018 v 21:34

Trochu netradičně přináším článek až dnes namísto pátku a samozřejmě nepůjde o nic jiného než o turné. Minulý čtvrtek se turné přesunulo na sever do druhého největšího města Itálie tedy Milána, kde se konaly dva koncerty. Čtvrtek patřil jako vždy památkám tou hlavní se pro herce stala Katedrála Narození Panny Marie, která je vážně nádherná. Michael Ronda se spolu s Anou Jarou a jeho rodiči vydal do města Cremona... Tam se setkali s rodinou hlavně s babičkou. V pátek a sobotu se v aréně Mediolanum Forum konaly koncerty, oba začínaly ve 20:00. Show se opět vydařily a fanoušci si odnesli krásný zážitek.

Po sobotním koncertu všichni vyrazili do Benátek, které jsou vzdáleny jen 30 km od další zastávky Padovy. V Benátkách nemohli vynechat plavbu gondolou ani skvělou pizzu. Zrovna tam probíhá Benátský karneval, takže si i herci zakoupili masky a v neděli večer vyrazily na oficiální zahájení. V pondělí se přemístili do Verony, která se nachází jen kousek od Benátek. Verona je známá hlavně díky dílu Romeo a Julie od W. Shakespeara, proto také herci navštívili měšťanský dům Casa di Giulietta, kde se nachází "Juliin balkon". V úterý se potom v Padově konal koncert v aréně Palasport a byl opět skvělý!

Ve středu už se celé obsazení nacházelo v Boloni, která byla poslední zastávkou v Itálii. I tady si herci užili prohlídku města a samozřejmě taky dobré italské jídlo. Poslední koncert v rámci Itálie se konal včera v Unipol aréně. Koncert se moc povedl a herci dali sbohem Itálii a už teď se nachází ve Francii, kde se zdrží do 4. března!

Nakonec bych vám ještě ráda představila Mattea Markuse Boka, který byl předskokanem italské části turné. Hodně jste se na něj ptali hlavně kvůli fotkám s Karol, jestli je to její kluk a tak.. Abych to objasnila, tak nechodí spolu pouze se během turné skamarádili. Určitě Mattea sledujte na Instagramu protože je velmi nadaný.


GALERII NAJDETE V CELÉM ČLÁNKU!!!

SOY LUNA LIVE 2018 - ŘÍM, NEAPOL, FLORENCIE

2. února 2018 v 23:59

V pátek se obsazení přesunulo z Turína do hlavního města Itálie tedy do Říma. Samozřejmě herci nemohli vynechat prohlídku města, podívali se například na Koloseum, Fontánu di Trevi nebo na Andělský hrad. Koncerty se konaly o víkendu v PalaLottomatica aréně. Atmosféra na koncertech byla opět úžasná, Chiara si to užila ještě víc protože ji přijeli podpořit přátelé a rodina. Líbí se mi, že spousta fanoušků udělalo různé projekty, kde podpořili Ruggera. Když už mluvíme o Ruggerovi, tomu se v Římě stala jedna taková věc... Když opouštěl hotelový pokoj, zasekl se ve výtahu a musel v něm asi 20 minut čekat než ho pracovníci hotelu dostali ven. Naštěstí se mu nic nestalo.

Po nedělním koncertu se herci přesunuli do města Neapol. Tam herci navštívili jak město, tak i ostrov Capri, který leží v Neapolském zálivu. Musím říct, že je to tam vážně nádherné! Ani se nedivím, že Mike a Jorge vlezli do studené vody, aby si udělali pár fotek, které jste mohli vidět na IG stories :D V úterý 30. ledna se potom konaly dva koncerty v aréně PalaPartenope.

Z Neapole turné zamířilo do Florencie, která je metropolí Toskánska. Ve Florencii se nikdo moc neohřál protože koncert tam byl jenom jeden a to 31. ledna. Počasí na prohlídku města úplně nevyšlo, ale i v dešti si to tam herci užili :))

Na mém youtube kanálu se můžete podívat, jak to vypadalo v Lisabonu :)
Přináším pár fotek, které herci pořídili v průběhu prohlídek :)

FOTKY Z KONCERTŮ NAJDETE V CELÉM ČLÁNKU!

SOY LUNA LIVE 2018 - LISABON A TURÍN

26. ledna 2018 v 23:57

Jak už se při pátku stalo zvykem, přínáším vám další novinky z turné Soy Luna Live. Minulý víkend se turné přesunulo ze španělské Sevilly do Portugalska. Lisabonští fanoušci si mohli užít hned tři koncerty. Dva se konaly v sobotu a jeden potom v neděli v Altice Aréně. Do Lisabonu přijeli Michaela Rondu podpořit jeho rodiče, se kterými si prohlédl krásy hlavního města. Nejen Michaela přijeli podpořit rodiče, výlet do Portugalska podnikli i rodiče Ruggera. Konečně se i oni mohli podívat na svého syna, jeho maminka byla z koncertu velmi dojatá.

Po nedělní show se celé obsazení přesunulo do rodné země Ruggera, tedy do Itálie konkrétně do města Turín! Úterý bylo opět věnováno tisku, kdy Ruggero s Karol poskytovali mnoho rozhovorů a taky vystoupili v italském televizním pořadu Amici, kde zazpívali píseň Que Mas Da v italské verzi tedy Solo tu. Vypadá to, že se konečně urovnaly věci mezi Karol a Ruggerem! Sám Ruggero řekl, že jsou teď s Karol přátelé a mají se moc rádi, ale i lidé, co se mají rádi, se někdy neshodnou. Ve středu se konal koncert, který probíhal v aréně Pala Alpitour. Oproti předchozím koncertům byl tento jiný protože skoro všechny dialogy byly v italštině! Mohli jsme také slyšet italskou verzi písně Alas, Linda nebo Que Mas Da. Myslím, že to opět byla vydařená show! Turné se zdrží v Itálii až do 9. února! Aktuálně se herci nachází v Římě, kde je čekají dva koncerty o víkendu.
Jeden z rozhovorů

Pokud nesledujete můj youtube kanál , tak v týdnu vyšly dvě videa ze Sevilly!


GALERII Z KONCERTŮ Z LISABONU A TURÍNA NAJDETE V CELÉM ČLÁNKU!! :))

SOY LUNA LIVE 2018 - MALÁGA A SEVILLA!

19. ledna 2018 v 23:15

Další týden je za námi... Turné Soy Luna Live má za sebou hned 4 koncerty, které se konaly ve španělských městech Malága a Sevilla. První dva koncerty se konaly v sobotu 13. ledna a v neděli 14. ledna v Maláze v Palacio de Deportes. Sobotní show proběhla v pořádku jako vždy, ale nedělní se bohužel neobešla bez komplikací. A o co šlo? Karol Sevilla si zranila nohu při písni Solo Para Ti. Kvůli jejímu zranění dokonce musela sedět na pódiu, a show byla zkrácena vynecháním písní Valiente a Vuelo. Šlo vidět, že Karol byla po celou dobu ve velkých bolestech a všichni doufali, aby se nejednalo o nic vážného... Nakonec všechno dopadlo dobře a je v pořádku :)

Po náročném víkendu v Maláze se turné přesunulo do Sevilly, kde se konaly koncerty ve středu a čtvrtek. Herci samozřejmě nemohli vynechat prohlídku města, kde si třeba zajezdili na elektrických dvoukolkách :D Na toto město bude mít hodně vzpomínek určitě Valentina Zenere, protože zde v pondělí oslavila 21. narozeniny. Popřát jí přišla její nejbližší rodina a také přátelé z obsazení Soy Luny. Za blog jí chci taky opožděně popřát všechno nejlepší! Koncerty v Seville se moc povedly, a turné se přesunulo do Portugalska konkrétně do Lisabonu, kde naše hvězdy čekají vystoupení zítra.

Na mém youtube kanále vyšly 2 části backstage, kde uvidíte, jak to vypadalo v Zaragoze a Maláze! :) Budu ráda, když u videí zanecháte třeba like a začnete kanál odebírat.
SOY LUNA LIVE 2018 - DEN VĚNOVANÝ TISKU, BILBAO A ZARAGOZA!

12. ledna 2018 v 23:15

V pondělí 8.ledna se ještě herci zdrželi v Madridu, a to kvůli rozhovorům pro tisk. Už od rána strávili hodiny tím, že odpovídali na otázky novinářům třeba německému magazínu BRAVO. Podle mě to všem moc slušelo hlavně Valentině a Karol. K večeru nasedli do autobusů a vyrazili do španělského města Bilbao, kde se konal koncert 9. ledna v 20:00. Atmosféra na koncertu byla opět skvělá a dočkali jsme se i překvapivého momentu páru Lutteo.
A nakonec se přesouváme ke včerejšímu koncertu, který se konal v 19:00 v Zaragoze v Pabellón Príncipe Felipe. Teď už nás čekají jen dvě španělská města a to Malága a Sevilla a poté už se turné přesouvá do Portugalska!

Fotky z dne plného rozhovorůNa mém youtube kanálu vyšly dvě nové videa. V jednom se můžete podívat, jak to vypadalo na koncertu v Madridu a v klubu, kde byli herci...A v druhém, jak probíhalo už zmiňované setkání s tiskem a jak se měli v Bilbau.
Fotky z Bilbaa a Zaragozy najdete v CELÉM ČLÁNKU!!

SOY LUNA LIVE 2018 - MADRID!

7. ledna 2018 v 22:22

Dnes se Madridu konaly hned dva koncertu turné Soy Luna Live. Na internetu už se obevilo spousta videí a fotek v celkem dobré kvalitě, a tak vám je sem přináším. Další zastávka bude ve městě Bilbao, kde naše hvězdy vystoupí v úterý 9.ledna.

Chicas así - Valentina Zenere a Malena Ratner
Qué más da - Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli
Valiente, Vuelo - Všichni
Un Destino . Karol Sevilla, Michael Ronda, Gastón Vietto, Ruggero Pasquarelli

Na mém youtube kanálu vyšlo video, jak vypadal příjezd do Madridu, tak můžete kouknout a začít kanál odebírat.


Další fotky najdete v CELÉM ČLÁNKU!!!

SOY LUNA LIVE 2018 TOUR ZAČALO!!!

6. ledna 2018 v 14:30

Konečně je to tady! Včera se konal první koncert v Barceloně, který odstartoval 4 měsíční turné Soy Luny s názvem Soy Luna Live. Byl to významný den, protože konečně se turné přemístilo do Evropy. Soy Luna procestuje Evropu křížem krážem. I my z Česka a Slovenska budeme blíže našim oblíbeným hercům, někteří z vás se dokonce podívají na koncert. A někomu se možná splní sen, a dostane se i na osobní setkání s nimi. Pro ty, kteří se nedostanou na koncert jsem tady já. Budu vám totiž pravidelně přinášet všechny novinky, videa a fotky z turné.

Seznam písní, které zazní na tomto turné:
1. Alas
2. Siempre Juntos
3. Prófugos
4. La Vida es un Sueno
5. Invisibles
6. Sobre ruedas
7. Siento
8. Mírame a mí
9. Eres
10. Chicas así
11. Valiente
12. Linda
13. Música en ti
14. Id be crazy
15. A rodar mi vida
16. Solo para ti
17. Catch Me If You Can
18. Qué más da
19. Yo Quisiera
20. Allá voy
21. Valiente (společně)
22. Un Destino
23. Vuelo

Teď bych se ještě vrátila k včerejšímu koncertu v Barceloně. Koncert se konal v aréně Palau Sant Jordi a začínal ve 12:30. Stejně jako u předešlého turné začínal koncert písní Alas, tedy úvodní znělkou celého seriálu. Poté už následovaly písně dle seznamu, které doplňovaly i menší scény. Ana Jaru byly podpořit kamarádky a Ruggera jeho přítelkyně Candelária, která s nimi cestuje i dále.Pokud se chcete dozvědět o pádu Karol Sevilly, nebo vidět videa a daší fotky z koncertu otevřete CELÝ ČLÁNEK!!!!

SOY LUNA LIVE - CAROLINA A KATJA SE NEZÚČASTNÍ EVROPSKÉHO TURNÉ??!

19. října 2017 v 17:46

Omlouvám se, že článek vychází až po týdnu, ale mám toho hodně ve škole. Však to určitě znáte..
Dneska tu mám pro vás novinku ohledně Soy Luna Live. Už určitě víte o co jde z nadpisu tohoto článku. Toto turné bohužel neproběhne v plném obsazení :( Evropského turné, které odstartuje na začátku příštího roku se nezúčastní Carolina Kopelioff, Katja Martinéz a nejspíš také Agustín Bernasconi. Holky to nedávno oznámily na svých Twitterových účtech. Vím, že většina z vás španělsky neumí, a tak vám to přeložím.

Carolina napsala: Ahoj všichni. Chci vám říct, že kvůli osobním záležitostem se nezúčastním Evropského turné se Soy Lunou. Všem děkuji za tolik lásky a doufám, že to pochopíte! Moje a Ninino srdce bude cestovat se všemi mými kolegy, kteří se chystají udělat neuvěřitelnou show. Moc děkuji za každé vaše zprávy.

Katja napsala: Ahoj! Chtěla jsem vám říct, že z osobních důvodů se tentokrát nehodlám zúčastnit Evropského turné se Soy Lunou. Tentokrát nebudu součástí show, ale vždy tam bude má přítomnost! Moje srdce bude cestovat s mými kolegy, kteří to tam rozbijí. Děkuji za vaše zprávy.


Tímto je jasné, že celá show bude úplně odlišná od té, co proběhla v Latinské Americe. Hlavně nezazní písně jako Mitad y Mitad, Tengo un corazón, Fush Te Vas..

Nakonec se vás chci zeptat, jaký článek chcete příště? Jestli Backstage, Zajímavosti nebo třeba, jak to vypadalo na koncertu v Brazílii. Je to na vás! Btw. Chystáte se někdo na Soy Luna Live? A mrzí vás, že turné neproběhne v plném obsazení? Určitě mi dejte vědět do komentářů!

SOY LUNA LIVE - NĚMECKO, RAKOUSKO A DALŠÍ!

29. května 2017 v 20:14
Ahoj všichni!
Konečně nastal ten den, kdy bylo konečně oficiálně potvrzeno, že Soy Luna Live bude v Německu! Disney Channel DE to oficiálně potvrdil a zveřejnil i Soy Luna LIVE Trailer.
Pro Rakousko je zatím potvrzeno jenom hlavní město tedy Vídeň.
Lístky se budou prodávat ZDE a ZDE. Prodej by měl být od zítřka, ale pokud na druhé zmiňované stránce zadáte svůj email hned, jak začne prodej přijde vám upozornění.
A teď už k tomu hlavnímu a to ve kterých městech a kdy Soy Luna vystoupí.

Německo:
15/3 - Hamburg
17/3 - Mannheim
22/3 - Berlín
24/3 - Kolín nad Rýnem
25/3 - Mnichov
29/3 - Stuttgart
31/3 - Oberhausen
1/4 - Frankfurt nad Mohanem
8/4 - Leipzig

Rakousko:
6/4 - Vídeň

Dále byla potvrzena data pro Švýcarsko a Španělsko.

Španělsko:
5/1 - Barcelona
7/1 - Madrid
9/1 - Bilbao
11/1 - Zaragoza
13/1 - Málaga
17/1 - Sevilla

Švácarsko:
18/3 - Curych


To by bylo pro dnešek všechno! Omlouvám se, jestli je toho nějak málo, ale mám teď hodně testů ve škole, takže jsem vám aspoň přinesla snad ty nejdůležitější informace. Pokud máte nějaké otázky pište do komentáře.
Mějte se krásně!

SOY LUNA EN CONCIERTO SKONČILO A SOY LUNA LIVE POMALU PŘICHÁZÍ!

26. května 2017 v 11:38

Dnes jsem tady konečně po 2 týdnech s novým článkem. Já vím, že minulý článek byl také o Soy Luna En Concierto, ale stejně by tento článek vyšel tak či tak, takže proč ne zrovna dneska.

Soy Luna En Concierto - 10 států a 19 měst navštívilo toto turné plné hudby, bruslení a tance. Poslední koncert se konal v Ecuadoru 13. května, kdy celé tour po Latinské Americe skončilo. Myslím, že všichni herci získali spustu zkušeností a zážitků do života. Nevěřím že to byli 2 měsíce uteklo to všechno strašně rychle......

Do článku samozřejmě přidávám i videa ze zákulisí, kde se můžete podívat jak to vypadalo v Costa Rice, Panamě a Ecuadoru. Řekla bych, že Ruggero předvedl Katju v Costa Rice skvěle :DD Pocity už vám tady psát nebudu najdete je v předešlých článcích :)

Jak už jsem na blogu několikrát psala dlouho se spekulovalo o tom, že turné bude i v Evropě a vážně tomu tak je! Turné neponese název Soy Luna En Concierto, ale Soy Luna Live. Konečně snad bude šance i pro nás. Už teď je potvrzeno, že turné začne na začátku roku 2018 a navštíví Itálii a Francii. První koncert by se měl konat 24. ledna. Podle mě je super, že se první koncert bude konat zrovna v Itálii tedy v domovské zemi Ruggera.

Turné navštíví v Itálii tato města: Turín, Řím, Neapol, Florencii, Miláno, Padovu a Boloň.
Ve Francii to budou města: Lyon, Bordeaux, Toulouse, Nice, Marseille, Paříž, Lille, Nantes a Montpellier.

Mám tady ještě dvě informace o to ohledně obsazení. K tomuto turné by se měl připojit Lionel Ferro, který se latinskoamerického turné nemohl zúčastnit. Bohužel podle zdrojů se nezúčastní Agus Bernasconi :( Možná jste někteří na socialních sítích zaznamenali, že Agus společně s Maxim Espindolou podepsali smlouvu se společností Sony Music, a tak se v průběhu turné nejspíš budou věnovat své hudbě.

Máme se určitě na co těšít, protože turné se ponese určitě ve skvělé atmosféře. Spekuluje se o tom, že turné je tak pozdě kvůli tomu, že se bude natáčet 3. série Soy Luny!!! Další informace pro vás budu i nadále sledovat a brzy zase informovat.

Když bude turné poblíž ČR půjdete?? Určitě mi dejte vědět do komentářů! :)
Mějte se krásně! Mám vás ráda

Zákulisní videa
⬇⬇⬇

SOY LUNA EN CONCIERTO - ZBÝVAJÍ POUZE 2 KONCERTY

10. května 2017 v 19:40
Ahoj všichni!
Předem se omlouvám, že teď delší dobu nebyl nějaký pořádný článek, ale mám toho prostě hodně. Navíc pojedu na 14 dní do zahraničí, tak úplně nevím jak to s články bude. Nebudeme se zdržovat a půjdeme rovnou ná článek!

Soy Luna En Concierto se pomalu blíží ke svému konci. Už zbývají pouze dva koncerty a to v Ecuadoru. Už v 9 státech se odehrála tato nezapomenutelná show. Snad se i Evropa dočká svého turné :)

Jako speciální host se v Colombii a Mexicu objevil Sebastián Villalobos! Moc se mi líbilo, jak ho zapojili do toho děje na pódiu. Myslím, že i pro něj to musel být naprosto nezapomenutelný zážitek. Ta atmosféra je tam neuvěřitelná to jsme mohli usoudit z videa co přidal Ruggero na svůj Instagram. Na videu >ZDE< se můžete podívat jak to Sebovi šlo: ) Můžu prozradit, že Sebu uvidíme i v 2. sérii Soy Luny!

Show se konala také v Mexicu, odkud pochází Karol a Michael. Pro ně to byla určitě nejemotivnější show z celého turné. Sám Mike říkal, že se na něj přišla podívat rodina a přátelé, aby ho podpořili. A fanoušci byli vážně skvělí.

V Peru a Mexicu proběhla autogramiáda k CD La Vida Es Un Sueño, kde se fanoušci mohli setkat s herci, kteří se jim podepsali na plakát a nebo si s nimi udělali fotku. Často herci dostávají dárky. Pokud vás zajímá co třeba Karol dostává od svých věrných fanoušků určitě sledujte její Instagram, kde často dělá živá vysílání, a ukazuje co všechno dostala. Už teď má velkou plyšovou rodinku unicornů🦄

V celém článku najdete opět galerii :)
Mějte se krásně!


Disney Channel zastávky dokumentoval,takže vznikla tato videa
⬇⬇⬇

Galerie v celém článku!

SOY LUNA EN CONCIERTO - ARGENTINA, PARAGUAY, CHILE, URUGUAY

17. dubna 2017 v 11:52
Ahoj všichni!❤
Na začátek přeji všem krásné Velikonoční pondělí :)

Turné Soy Luna En Concierto je stále v plném proudu, ale mnoho zastávek už mají herci za sebou. Córdoba, Salta, Rosario, Tucumán, Asunción, Santiago de Chile, Montevideo všichni fanoušci z těchto měst mohli vidět své idoly živě na podiu. V Saltě se konal první koncert, který probíhal na venkovním stadionu. Poslední koncert v rámci turné po LA se bude konat v Ecuadoru ve městě Guayaquil. Ptáte se také na to, jestli je celý koncert živě a moje odpověď zní ne. Písně, které mají težší choreografii jsou na playback. ZDE najdete záznam z celého koncertu.

V pondělí 3.4. jeden ze zdojů uvedl, že Ana Jara řekla v jednom interview: "V dubnu máme turné v Latinské Americe. Do Španělska pojedeme v rámci jiného tour, ale zatím nemáme žádná data." Máme tedy jistou naději, že se Soy Luna dostane například do Německa či Polska. Uvidíme jestli zdroj nelhal a opravdu bude další turné.

Mé dojmy ze Soy Luna En Concierto jsem vám psala v předešlých článcích, takže stačí kliknout ZDE. Určitě sledujte Instastories, kde máte možnost vidět, co všichni dělají když zrovna nejsou na pódiu. Např. Karol skoro vždy chodí za fanoušky ven, aby je pozdravila a třeba se s nimi i vyfotila.

Nakonec tu pro vás mám galerii fotek, které jsou tak nějak ze všech měst.
Btw. Dnes začíná v Latinské Americe Soy Luna 2❤❤ V ČR normálně Soy Luna běží :)


Více fotek v celém článku!

SOY LUNA EN CONCIERTO - VIDEO ZE ZÁKULISÍ

31. března 2017 v 23:24
Ahoj všichni!❤
Disney Channel LA zveřejnil video, kde se můžete podívat do zákulisí show. Nejvíce se mi líbila výzdoba vstupů do arény, která se vážně moc povedla. Na některých šlo vidět že jsou před show trochu nervózní, ale myslím že to zvládli skvěle. Dnes se odehrává show v Córdobě :) Budu se snažit i nadále sledovat všechny aktuality.


Pokud nejde spustit klikni------ ZDE

SOY LUNA EN CONCIERTO - GALERIE S VÍCE JAK 70 FOTKAMI!

27. března 2017 v 16:59
Ahoj všichni!
Už máme před sebou jenom dva koncerty v Buenos Aires, protože hned poté se všichni vydávají do Córdoby. Myslím, že se máme ještě určitě na co těšit. Lionel Ferro se sice turné neúčastní, ale také nemohl vynechat koncert! Herci ho dokonce přizvali i na pódium. Dnes se žádný koncert nekoná, a tak mají chvíli na odpočinek. Zatím nebyli uvedeny žádné informace k tomu, jestli bude turné i v Evropě.


Pokud chcete vidět úryvky z koncertů určitě je najdete na youtube :)
A protože nemůžeme být v Argentině, tak v celém článku najdete přes 70 fotek.
To by bylo pro dnešní článek všechno. Mějte se!

A připomínám že dnes pokračuje na Disney Channelu Soy Luna❤Pokud nejde spustit------ ZDE
Pokud nejde spustit------ ZDE


Více fotek v celém článku!

SOY LUNA EN CONCIERTO- BUENOS AIRES 24/03/2017

25. března 2017 v 16:12
Včera v 15:00 argentinského času, tedy v 19:00 našeho času odstartovalo tour pro fanoušky Soy Luny. Někdo z vás mi psal na email jak to, že je všude zveřejněno že tour začíná oficiálně 24. března a nakonec bylo už 23. března, tak abych to objasnila ve čtvrtek byl koncert jen pro tisk, mědia a pozvané byla to vlastně taková generálka, ale až včera začala show pro širokou veřejnost.

Na tomto koncertu nemohla chybět ani Candelaria Molfese, která byla podpořit Ruggera❤ Pokud ji sledujete na Instagramu, tak jste mohli vidět její Instastories, kde bylo vidět jak si to užívá.

Mé dojmy jsou po včerejším koncertu ještě vetší! Karol byla vážně nádherná, a to jak všechny písně zazpívala bylo neuvěřitelné. Lionel Ferro se nezúčastnil, ale místo v Roller Bandu nahradil Ruggero Pasquarelli (Matteo). Překvapilo mě, že píseň Prófugos zazněla skupinově. Chiara Parravicini opět zazářila svým božským hlasem. Uvidíme jestli se i Evropa dočká této úžasné show.

Seznam písní, které se zpívají na show:

1. Alas (Karol Sevilla)
2. Prófugos (Všichni)
3. La Vida es un Sueño (Karol Sevilla)
4. Invisibles (Michael Ronda, Gastón Vietto, Ruggero Pasquarelli)
5. Sobre ruedas (Karol Sevilla, Valentina Zenere, Katja Martinez, Malena Ratner, Chiara Parravicini, Ana Jara a Carolina Kopelioff)
6. Siento (Ruggero Pasquarelli)
7. Mírame a mí (Valentina Zenere)
8. Eres (Karol Sevilla, Michael Ronda, Ruggero Pasquarelli)
9. Chicas así (Valentina Zenere, Katja Martinez, Malena Ratner)
10. Valiente (Karol Sevilla, Michael Ronda)
11. Linda (Michael Ronda, Gastón Vietto, Ruggero Pasquarelli)
12. Música en ti (Karol Sevilla)
13. I'd Be Crazy (Michael Ronda, Gastón Vietto, Ruggero Pasquarelli, Agustín Bernasconi, Jorge López)
14. A rodar mi vida (Chiara Parravicini, Ana Jara, Jorge López)
15. Fush, ¡Te Vas! (Katja Martinez)
16. Tengo un Corazón (Carolina Kopelioff)
17. Mitad y Mitad (Agustín Bernasconi, Carolina Kopelioff)
18. Qué más da (Karol Sevilla, Ruggero Pasquarelli)
19. Aquí Estoy (Ruggero Pasquarelli, Agustín Bernasconi)
20. Yo Quisiera (Michael Ronda)
21. Un destino (Karol Sevilla, Michael Ronda, Gastón Vietto)
22. Valiente (Všichni)
23. Vuelo (Všichni)
24. Alas (Všichni)
25. Siempre Juntos (Všichni)

Galerie v celém článku!

TOUR SOY LUNA EN CONCIERTO OFICIÁLNĚ ZAČALO!!❤❤

24. března 2017 v 18:43
Ahoj všichni!❤❤
Včera byla premiéra Soy Luna En Concierto. Tato show se konala jen pro tisk a média, přátele a rodinu, a také pro další pozvané. Pro fanoušky začíná koncert dnes. Své herecké kolegy byli podpořit Ana Carolina Valsagna, Cipriota Luz, Carolina Ibarra, Diego Sassi Alcala. Na koncertu zazněly písně z 1. řady Soy Luny, ale také písně k Soy Luna 2. Musím pochválit kostyméry, protože jsem se do jejich oblečení úplně zamilovala. A všichni zpívají živě vážně nádherně. Také zmíním, že se na pódiu skvěle tancovalo, ale také bruslilo na bruslích. V průběhu tour doporučuji sledovat všechny sociální sítě, protože vždy v průběhu koncertu nebo po něm se tam nachází spusta fotek a videí.

Myslím že to pilné trénování se vážně vyplatilo, a že si to všichni náramně užili! Přidávám sem také videa, která se objevila na youtube. V celém článku se bude nacházet velká galerie, kde uvidíte spoustu fotek z posledních zkoušek, ale i z včerejší show, takže určitě rozklikněte celý článek, aby vám nic neuteklo. Budu se snažit dávat aktuality o tour na blog co nejčastěji to jen půjde.


Pokud nejde spustit klikni------ ZDE


Pokud nejde spustit klikni------ ZDE

POKUD CHCEŠ VIDĚT VELKOU GALERII FOTEK ZE ZKOUŠEK A SHOW ROZKLIKNI CELÝ ČLÁNEK

SOY LUNA EN CONCIERTO

8. února 2017 v 20:55
Ahoj všichni!🌜⭐
Konečně jsem si našla chvíli, a rozhodla se napsat tento článek. Už skoro měsíc jsem vám nedala vědět o novinkách ohledně Soy Luna En Concierto proto jsou dnes tady! Další data: 27.dubna ve městě Cali v Kolumbii, 29 a 30.dubna v hlavním městě Mexika tedy v Mexico City. (TATO INFORMACE ZATÍM NEBYLA OFICIÁLNĚ POTVZENA)- Tour po Evropě by pravděpodobně mělo začít v srpnu, a první koncert by měl být ve Španělsku. Vím že toho dnes bylo méně než obvykle, ale potom by toho bylo zase zbytečně moc. Samozřejmě ale nesmím zapomenout i na další promo fotky, a fotky z příprav. Tady je máte! Pokud chceš vidět jak herci trénují sleduj jejich instastories.
Mějte se krásně :)


Další v celém článku :)
 
 

Reklama